На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Духові шафи

 Духовка електрична Candy FCXNE828X WIFI
12128 грн.
Ціна: 11703 грн.
 Духовка електрична Bosch HBT537FB0
13323 грн.
Ціна: 13315 грн.
 Духовка електрична Fabiano FBO 660 White
8773 грн.
Ціна: 6788 грн.
 Духовка електрична Interline FEV 281 MCN BA
5656 грн.
Ціна: 5589 грн.
 Духовка електрична Bosch HBJ577EB0R
16399 грн.
Ціна: 16309 грн.
 Духовка електрична Bosch HBJ517YS0R
11639 грн.
Ціна: 11599 грн.
 Духовка електрична DUAL COOK Samsung NV68R5340RB/WT
14499 грн.
Ціна: 12762 грн.
 Духовка електрична DUAL COOK Samsung NV68R2340RS/WT
9429 грн.
Ціна: 9106 грн.
 Духовка електрична Gorenje BO735E20XG-M
9901 грн.
Ціна: 9834 грн.
 Духовка електрична Gorenje BO7732CLI
11347 грн.
Ціна: 11325 грн.
 Духовка електрична Gorenje BO7732CLB
299933 грн.
Ціна: 11999 грн.
 Духовка електрична Gorenje BO758A47XG
319185 грн.
Ціна: 14499 грн.
 Духовка електрична Gorenje BO735E20W
6754 грн.
Ціна: 6741 грн.
 Духовка електрична Eleyus ASTORIA 6006 IS BL
6691 грн.
Ціна: 6125 грн.

Духові шафи

Процес створення страв вже давно вийшов за рамки звичайного приготування їжі. Цю процедуру можна віднести до своєрідної творчості, в результаті чого народжуються витвори кулінарних мистецтв. І все це стало можливим тільки завдяки сучасній техніці і новим пристроям.

Найпоширенішою і затребуваною технікою на кухні є звичайно духовка. Особливий пристрій печі дає можливість створювати неповторні страви, які крім своїх смакових якостей відрізняються ще й корисністю. Але, перед господинями постає питання: електричну чи газову духовку купити для дому? Щоб розібратися в ньому, потрібно вивчити будову та принцип роботи електричних і газових духовок.

Готувати в духовці не тільки зручно, але й корисно. Страви готуються з мінімальною кількістю жиру або масла, скоринка виходить не в результаті згорання жиру, а під дією високої температури. Тому така їжа є корисною і можна її давати навіть дітям.

Багато господинь сприймають духовку, як предмет побутової техніки, за допомогою якого можна створювати тільки святкові страви. Наприклад, запікати м'ясо, робити пиріг або індичку. Насправді ж процес приготування страв в духовці є набагато легшим і він відбувається швидше, ніж на плиті. 

При смаженні на сковорідці потрібно стежити за тим, щоб їжа не пригоріла, постійно її перевертати, зменшувати або збільшувати вогонь. У духовці все відбувається навпаки. Для кожного блюда можна виставити окрему температуру, запікання здійснюється відразу з двох сторін, про готовність повідомляє таймер. Крім того, є страви, які можна приготувати на сковорідці або в каструлі.

Всі духовки залежні і незалежні, вбудовані та окремо розташовані, умовно можна розділити на два види:

  • Прилади, які працюють за допомогою газу
  • Прилади, які  працюють від електрики.

Саме відмінність у джерелі енергії і є ключовим при виборі. На сучасному ринку з кожним роком збільшується число моделей, які працюють від електрики. А як відомо, попит визначає і пропозиції. Але чи означає це, що газові духовки гірше електричних і чому все більша кількість людей схиляються саме до цих варіантів?

Господині регулярно користуються духовою шафою, але більшість навіть не замислюється, які функції має кожен з них. Сучасні моделі стали набагато функціональнішими, ніж їх попередні аналоги. Вони включають в себе великий набір функцій:

  • безліч різних програм запікання;
  • функції гриля;
  • спеціальні програми для випічки;
  • таймер;
  • функції очищення та інші.

Але, незважаючи на це, духовка -  це, перш за все, металевий каркас з вентиляційними отворами, усередині якого є робоча камера. Між камерою і корпусом є спеціальний простір, який заповнений утеплювачем. Він скорочує час нагрівання і утримує потрібну температуру всередині. Дія будь-якої моделі заснована на безконтактному перенесенні тепла від нагрівальних елементів до продукту, в результаті чого відбувається нагрівання його до потрібної температури.

Вибір системи управління, також важливий для кулінарів. Існує думка, що електронна техніка значно знижує можливості самостійного регулювання. Насправді це не так.  Механічне управління істотно знижує ціну духовку, але головним його достоїнством є простота. У деяких випадках такий спосіб управління є найкращим, тому що є можливість самостійно регулювати температуру і режими роботи.

В електромеханічних моделях є  три основних регулятори: спосіб нагріву, температура, таймер. Такі моделі є найпопулярнішими на ринку. Вони мають відносно невисоку ціну й при цьому дуже функціональні і зручні у використанні.

Електронне урядування - встановлюється в дорогих моделях. Воно повністю автоматизує процес приготування їжі. Управління відбувається за рахунок сенсорних кнопок. Таке управління надає зовсім інший рівень управління процесом створення страв.

Top