На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Холодильники

 Морозильна камера Arctic ARK-285INF
13160 грн.
Ціна: 13104 грн.

Холодильники

Основне призначення побутової техніки - робити наше життя простіше, максимально допомагати позбутися від рутини, звільнити якомога більше дорогоцінного часу для того, щоб присвятити його рідним і близьким, побути в колі своєї родини.

Важко навіть уявити собі, як жили наші далекі попередники до тих пір, поки в їх будинках не з'явилися холодильники. Продукти харчування в силу певної специфіки (об'єкти білкової природи швидко руйнуються при попаданні в несприятливе для природного стану середовище) можуть швидко псуватися. 

У сільській місцевості, наприклад, для зберігання м'яса, риби і молока використовували підвали, температура всередині яких значно нижче, ніж на поверхні. Крім того, активно вживалися в їжу продукти, зберігати які можна було протягом довгого часу - в'ялене і копчене м'ясо, солоне сало, консервовані овочі і т.д.

Нам сьогодні досить важко зрозуміти своїх предків, адже в кожній родині в даний час саме холодильник  займає почесне місце на кухні або в окремій кімнаті. Технологічні холодильники в даний час – це  справжнє диво, тріумф наукової думки. Дійсно, агрегати сконструйовані таким чином, що всередині єдиного корпусу цілком можливе сусідство тих продуктів, зберігання яких повинно проводитися при різних температурних режимах. 

Місце знайдеться свіжим м'ясним продуктам, напівфабрикатам, які пройшли стадію глибокої заморозки, овочам, фруктам. У сучасному холодильнику протягом довгого часу можна тримати молоко і широкий асортимент товарів на його основі: кефір, ряжанку, йогурти, сметану, масло, сири. Не оминули увагою творці диво-холодильників і напої - в холодильниках передбачені особливі ємності для утримання ігристих вин, шампанського тощо.

Шанувальники всього натурального і природного запевняють, що смак продуктів при тривалому знаходженні їх усередині агрегатів зовсім не змінюється. При створенні таких холодильників використовуються виключно екологічно чисті технології. У нашому інтернет-магазині Тостер представлений величезний вибір агрегатів, призначених для зберігання всіх видів продуктів.

Теплообмінник у  сучасних моделей вміщено не на задній панелі, а з боку агрегату. Подібне розташування дозволяє в значній мірі збільшити ресурс роботи побутового холодильника, оптимізувати витрати електроенергії. Для зручності використання, техніка нового покоління має вбудовану систему самостійного розморожування - no frost. Таким чином, власникам зовсім не слід турбуватися про проведення відповідних заходів для видалення крижаного льоду - очищення камер проводиться самостійно, в ході експлуатації холодильника.

При виборі холодильника, перше, на що слід звернути увагу – розмір. Якщо місце, де ти готуєш, не може похвалитися великим метражем, шукай малогабаритний агрегат. Сьогодні багато виробників побутової техніки випускають вузькі холодильники (від 45 до 54 см). Ну а якщо ти власник великого заміського будинку, то чудовим вибором стане модель топ-класу шириною в 65-76 см або дводверний холодильник.

Важливо також звернути свою увагу на вид холодильників:

  • Однокамерні - вони мають компактні розміри і невисоку ціну. Основним недоліком є ​​маленька морозилка.
  • Двокамерні - найпоширеніший варіант. Має окремі дверцята для холодильника і морозилки. Це ідеальний варіант для тих сімей, які заморожують продукти про запас, адже морозилка працює в автономному режимі і має декілька відділень. 
  • Трикамерні - мають додатковий відлік температурт для збереження свіжості продуктів. 

Заходьте у наш інтернет-магазин Тостер та обирайте ту модель, яка назавжди полонить ваше серце, а наші кваліфіковані консультанти зможуть вам допомогти у будь-який час.

Top