На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Інтерактивні дошки

 Інтерактивна дошка Newline R5800L
26263 грн.
Ціна: 26215 грн.
  • 1 (current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Інтерактивні дошки

Сучасні стандарти освітньої системи вимагають впровадження прогресивних інтерактивних технологій. Багато педагогів у своїй практиці використовують традиційні методи навчання спільно з передовими вдосконаленими технічними пристроями - інтерактивними дошками. За словами фахівців, вони дозволяють підвищити мотивацію учня, допомагають розширити можливості демонстрації навчальної програми.

Інтерактивна дошка являє собою сенсорний екран розміром величезного телевізор, який функціонує за допомогою комп'ютера або ноутбука. Звичайні сенсорні доторки до поверхні дозволяють вільно взаємодіяти з таблицями та малюнки, немов ви працюєте на великому планшеті. При роботі з системою можна легко виконувати різні функції: написання, зміна, виділення тексту і багато іншого.

Виділяють два види інтерактивних дошок: проекційного типу і ємкісного типу. Перша являє собою плоску поверхню, на яку проектується зображення. Управління пристроєм виконується за допомогою ноутбука, підключеного до дошки за допомогою wi-fi. 

Друга являє собою повноцінний комп'ютерний пристрій під управлінням операційної системи Windows. Плюсом цієї інтерактивної дошки є те, що нею можна керувати за допомогою пальця, а не тільки стилуса.

Завдяки використанню інтерактивної  дошки підвищується мотивація учнів, вони легше втягуються в навчальний процес. Поліпшується концентрація уваги і запам'ятовування досліджуваного матеріалу. Підлітки з легкістю опановують комп'ютерну грамотність, оперативніше засвоюють сучасні електронні пристрої. Це дозволяє їм краще орієнтуватися в сучасних технологіях. Вони з самого дитинства починають розуміти, як можна обмінюватися інформацією з іншими.

Це водночас і значно економить час педагога. Підготовлений інтерактивний урок може бути неодноразово оперативно відкорегований і миттєво пристосований під різні аудиторії. При цьому можна оперативно повертатися на попередні сторінки, не втрачаючи при цьому дорогоцінного часу.

Дошкою можна управляти як за допомогою спеціального стилуса, так і за допомогою дотиків пальцем. Це залежить від того, які технології були використані при виготовленні дошки.

Використовуючи таку інтерактивну дошку, ви зможете помітити у ній ще й безліч додаткових функцій: доступні додаткові ресурси - велика галерея зображень та безкоштовні шаблони, часткове або повне затемнення екрану або збільшення частини зображення на ньому.

Кольорові записи і креслення, анімація, мультимедійні засоби, сучасні наочні матеріали, які пропонує інтерактивна дошка, роблять презентації, урок, бізнес-зустрічі більш цікавими і динамічними, полегшують сприйняття і прискорюють засвоєння нової інформації. 

Top