!!! УВАГА !!! На сайті ведуться технічні роботи - ціни можуть бути не дійсні! Вибачте за незручності (

Кондиціонери

 Спліт-система AUX ASW-H24B4/UDR1DI
Ціна: 23798 грн.
 Спліт-система Neoclima NS/NU-30AHE
Ціна: 26399 грн.
 Спліт-система Daikin FTXP35K3/RXP35K3
Ціна: 42405 грн.
 Спліт-система Daikin FTXP25K3/RXP25K3
Ціна: 24000 грн.
 Спліт-система Osaka STC-24HH
Ціна: 27580 грн.
 Спліт-система TCL TAC-07HRA/E1
Ціна: 8425 грн.
 Спліт-система Samsung AR24MSFPAWQNER
Ціна: 24999 грн.
 Спліт-система Zanussi ZACS/I-24 HS/N1
Ціна: 28900 грн.
 Спліт-система Zanussi ZACS/I-18 HS/N1
Ціна: 23000 грн.
 Спліт-система Hisense AS-18UR4SXADK02
Ціна: 22880 грн.
 Спліт-система EWT Clima T36GAHI
Ціна: 60400 грн.
 Спліт-система Midea MUE-60HRFN1
Ціна: 76720 грн.
 Спліт-система Saturn ST-24TLHR/Bio
Ціна: 16999 грн.
 Спліт-система Mystery MSS-07R10
Ціна: 5400 грн.
 Спліт-система GREE GWH09PA-K3NNA1F
Ціна: 9828 грн.
 Спліт-система IdeaPro ISR-24HR-PA7-DN1
Ціна: 24112 грн.
 Спліт-система OLMO OSH-08PH6D
Ціна: 5350 грн.
 Спліт-система Sensei SC-36TW/S-36TW
Ціна: 35110 грн.
 Спліт-система Sensei SD-36TW/S-36TW
Ціна: 34790 грн.
 Спліт-система IdeaPro IUB-60HR-PA6-DN1
Ціна: 64680 грн.

Кондиціонери

Літній день, спека… в такі моменти, прохолодна вода рятує лише на декілька хвилин, а як же максимальний комфорт впродовж усього дня? Сучасні технології не стоять на місці і серед новітніх пропозицій представлені кондиціонери, який служить для охолодження повітря.

Однак, і це ще не головна перевага цього чудо-пристрою. Окрім традиційного охолодження повітря, у холодну пору року кондиціонер може використовуватись для обігріву приміщення. 

Здоров’я – це найбільша цінність людини. Щоби уникати різних хвороб, лікарі радять часто провітрювати приміщення. Для зручності такого процесу, кондиціонери можуть використовуватись для вентиляції кімнат, при надмірній вологості – для осушення, а також для додаткового очищення повітря, шляхом вбудованих або додатково встановлених фільтрів. По-особливому важливим цей елемент є для молодих батьків, які тільки-но відчули, або відчують радість новонародженої дитини. Кондиціонер - просто необхідна річ для астматиків та алергіків, так як він поглинає пил, шкідливі частинки, а деякі моделі - і шерсть. 

Головне - вчасно стежити за фільтрами. Також кондиціонер необхідний тим, хто страждає серцево-судинними захворюваннями, адже нормальний мікроклімат допомагає запобігти напади. Сучасні виробники пропонують споживачам безліч різновидів і моделей кондиціонерів: від невеликих мобільних приладів для маленької кімнати до цілих систем, призначених для величезних торгових залів. .

Перед тим як приступити до вибору конкретної моделі і і прийняти рішення, якими саме функціями вона повинна володіти, потрібно визначитися - що саме вам потрібно: охолодження тільки однієї кімнати, охолодження всієї квартири або більш мобільні варіанти.

Щоб правильно розрахувати потужність кондиціонера, враховуйте площу приміщення, висоту стелі,  ступінь попадання сонячного світла, скільки людина буде перебувати в кімнаті, а також кількість працюючої техніки в приміщенні (комп'ютер, телевізор тощо). Чим більше подібних факторів, тим вище повинна бути продуктивність агрегату.

Найдзвичайно зручними є спліт-системи та мультисистеми. У них низький рівень шуму, є можливість встановити додаткові функції, можна вибрати місце установки внутрішнього блоку.

Окрім цього всього, у них наявний пульт управління і таймер. Відтепер ви можете не хвилюватись про зручність температури удома, адже йдучи на роботу чи на навчання, ви зможете встановити час, коли саме кондиціонер повинен запрацювати. Це економить ресурсозабезпеченість та полегшує ваше життя.

Крім звичайного охолодження спліт-системи можуть працювати на обігрів, а ряд моделей має додаткове обладнання (входить в комплект приладу або встановлюється за бажанням замовника) -іонізатори і цілий спектр фільтрів, додатково очищають повітря.

У кондиціонерах присутній рідкокристалічний дисплей для зручного управління, є можливість регулювати температуру з точністю до градуса і напрямок повітряного потоку. Тому, якщо ви й досі сумніваєтесь у виборі – заходьте у наш інтернет-магазин Тостер. Усі види характеристик, фото та ціни кондиціонерів – як на долоні. Окрім цього – широкий вибір та гарант якості!

Top