На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Інтелектуальний робот-пилосос Roborock Sweep One Cleaner S50

Апарат здатний самостійно підбирати оптимальну потужність, легко справляється з очищенням приміщень площею до 250 квадратних метрів. Більш того, дана модифікація роботів-прибиральників від Xiaomi без всяких проблем долає 200 міліметрові поріжки, вільно перетинаючи міжкімнатний простір.

Опис Xiaomi Roborock Sweep One


До основних можливостей робота-пилососа відносять:

 1. Опцію вологого прибирання

  Розробники передбачили резервуар для води, що подається в ході збирання на мікрофіброву серветку, який встановлюється в нижній частині пилососа. Однієї заправки вистачає на 50-60 хвилин роботи. Під час вологого прибирання, функція подолання порогів відключається автоматично. У такому режимі робот не заїжджає на килими.
 2. Регулювання подачі і очищення води

  Спеціальний фільтр, яким оснащений бак очищає вміст резервуара від небажаних домішок. Регулювання обсягу подачі води на мікрофібру відсутня, тому після вологого прибирання потрібно зняти резервуар і звільнити його від рідини. В іншому випадки, спеціальна підставка, яка йде в комплекті, не дасть рідині потрапити на контакти бази і підлоги. Фільтруючий елемент рекомендується регулярно мити і міняти 1 раз в 12 місяців.
 3. Побудова карти простору за допомогою LDS-лазера

  Виробник забезпечив пристрій спеціальним високоточним датчиком, які виконують лазерне сканування приміщення і побудову маршруту.
 4. Налаштування зони клінінгу

  При необхідності очищення конкретної кімнати в квартирі, користувачеві необхідно виділити на карті, яка відображається в мобільному телефоні, зону прибирання, де він і буде працювати.
 5. Покращена продуктивність

  Xiaomi Mi Roborock Sweep One є «володарем» інноваційного надпотужного мотора NIDEC і ємкістю АКБ на 5.200мАч, завдяки чому продуктивність нової модифікації миючих пилососів Xiaomi значно збільшилася в порівнянні з попередніми моделями.
 6. Ефективне усунення будь-якого сміття

  Розробники забезпечили роботизованого прибиральника основним і додатковими бічними щітками з різним розташуванням щетини. Основна обертається зі швидкістю 1.350 оборотів в хвилину, а бічні - 330 оборотів. Завдяки цьому у вашому будинку не залишиться жодної смітинки, навіть в таких важкодоступних ділянках, як простір біля стін і в кутах. А за рахунок надпотужного всмоктування апарат з легкістю усуває будь-які засмічення з найрізних підлогових покриттів.
 7. Тривалу роботу без необхідності підзарядки

  Робот здатний безперервно збирати сміття впродовж двох з половиною годин. І це завдяки новій акумуляторній батареї з потужністю 5.200мАч.
 8. Автовизначення типів поверхонь

  Пристрій в автоматичному режимі розпізнає килимові покриття і включає найпотужніший режим всмоктування. Як тільки прибирання в зоні килима закінчиться, розумний робот знову повернеться до звичайного режиму.
 9. Захист від намотування шерсті і волосся

  Щітки апарату мають особливу конструкцію, завдяки якій на них не намотується ні шерсть, ні волосся. Це не тільки полегшує процес очищення щіток, а й попереджає перегрів і подальший вихід з ладу двигуна.
 10. Функціонування зі зниженим рівнем шуму

  Домашній помічник забезпечений спеціальним глушником, що забезпечує додаткове шумозаглушення. Тому прибирати в квартирі можна в будь-який час доби.
 11. Поліпшену систему безпеки

  При бажанні користувач може надіти на бічні панелі і верхню частину пилососа спеціальний гумовий захист, яка захистить меблі від механічних пошкоджень. А щоб прибиральна машина не впала зі сходинок або порога, виробник оснастив її датчиком падіння.
 12. Управління з мобільного телефону

  «Керувати» пристроєм можна як кнопками на корпусі, так і з телефону, на якому встановлено фірмовий додаток. Програмне забезпечення надається безкоштовно. Його можна оптимізувати, регулярно встановлюючи оновлення.
 13. Док станцію з інфрачервоним датчиком

  Якщо в пилососа не вистачило заряду ,щоб закінчити прибирання, він самостійно шукає зарядну станцію і відправляється туди для підзарядки. По закінченню роботи пристрій робить те ж саме.
Top