На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Вода в новій посудомийній чи пральній машині при покупці

и відразу будуємо в голові жахливі здогади про те, що «підлі продавці» змовилися і торгують посудомийною технікою, яка була у використанні. Себе, звичайно, ми уявляємо жертвами підступів старшого менеджера, який оформляючи товар, мило посміхався нам, а сам за нашою спиною задумував недобре. Стоп, давайте включимо здоровий глузд і не будемо завчасно таврувати людей, які добре роблять свою роботу.

Звідки вода в техніці з магазину?

Якщо тільки що куплена в магазині машинка виявилася мокрою всередині, а в резервуарі з сіллю взагалі стоїть вода це зовсім не означає, що техніка раніше кимось експлуатувалася. Звідки вода в новій посудомийці? Відразу після збирання на підприємстві хоч посудомийна, хоч пральна машини проходить випробування. Машинку ганяють нещадно, перевіряючи всі необхідні технічні параметри. Якщо з технікою все нормально її знімають зі стенду, упаковують і відвантажують з тим, щоб поставити в магазин.За нормативами, виробник не повинен зливати після випробувань воду, тому машинки так і приходять в магазин мокрими всередині. Якщо машина всередині волога не є погано.

  1. Це може говорити про те, що машинка недавно була знята зі стенду на підприємстві, відразу поступила в магазин і ви тут-таки її купили. Техніка не встигла залежатися на складі і це чудово.
  2. Це може означати, що продавець відповідально ставиться до своїх обов'язків. Перед тим як відвантажити посудомийку на доставку він її запустив і перевірив, хоча зазвичай від продавців такого не дочекаєшся.

Деякі великі магазини побутової техніки забезпечені стендами, на яких машинки підключені до електрики та води для демонстрації покупцям. Якщо саме вашу модель зняли з такого стенду і вас про це не попередили, вона може виявитися мокрою.


Остання ситуація повинна вас насторожити, проте повернення складної побутової техніки назад, допускається продавцями нечасто. Якщо машинка справна і не має недоліків, то продавець не прийме її назад просто так. А значить, і вам як добросовісному покупцю не варто думати про погане. Шахраї, звичайно, трапляються і серед продавців, але волога в посудомойке це зовсім не та доказ, який може вказувати саме на зловмисників. І це добре, менше нервів.

Як зрозуміти що техніка не б / у?

Отже, вам привезли посудомийку з водою всередині, і ви ніяк не можете заспокоїтися? Мабуть наші слова не дуже-то вас переконали. Значить, залишається самому перевірити чи була раніше ваша посудомийна машина в вживанні. При покупці безпосередньо в магазині це зробити важкувато, а от удома цілком.
  1. Огляньте уважно зливний шланг. У вживаних посудомийних машин зливний шланг всередині забруднений залишками їжі. Начисто вимити їх звідти складно, тому при уважному розгляді дрібні залишки виявити можна.
  2. Відкрутіть і огляньте зливний фільтр, а також грати. Мета та ж сама - потрібно виявити найдрібніші залишки їжі і сліди жиру. Після стендових випробувань на підприємстві запускається спеціальна програма з очищення машинки, так що залишків їжі в новій техніці бути не повинно.
  3. Відкрутіть резервуар для солі і огляньте його всередині. Якщо виявиться спресований шар солі, значить, машинка експлуатувалася якийсь час. Якщо солі трохи, і вона не спресована, значить, техніку не експлуатували, а тільки випробували.
  4. Зніміть шланги подачі і дістаньтеся до проточного фільтра. Це така сіточка біля основи впускного клапана. Вийміть сіточку і огляньте. У нових машинках вона абсолютно чиста, оскільки на підприємстві для випробувань використовують спеціально підготовлену технічну воду. У цій воді немає домішок, а значить, нічого на сіточку не осідає. Чи може бути на проточному фільтрі нової машинки вапняний наліт? Звичайно, немає, якщо сіточка брудна, значить, вам продали техніку б/у і потрібно писати претензію в магазин.

Ніхто не відміняв і стандартний огляд упаковки і корпусу машинки. Якщо на корпусі є дрібні пошкодження, а коробка явно раніше неакуратно відкривалася, це додаткові докази вживаного товару. Загалом, будьте пильні, але не звинувачуйте продавця завчасно. Спочатку зберіть докази, а потім викладіть їх в усній або письмовій формі.

Отже, якщо ви виявили що з абсолютно нової посудомийки витекла вода, не поспішайте думати про погане. Можливо, вода залишилася після випробувань на підприємстві, де машинку зібрали. Однак перевірити не буде зайвим, тим більше що зробити це зовсім нескладно. Успіхів!


Top