На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Huawei представила нові смарт годинники Watch 3 та Watch 3 Pro

В рамках запланованої презентації яка проходила у Китаї, компанія Huawei представила свою нову лінійку смарт годинників Watch 3 та Watch 3 Pro. Обидва годинника працюють під управлінням фірмової платформи HarmonyOS.


Почнем із "молодшої" версії, а саме Huawei Watch 3.

Watch 3 отримали недуже випуклий 1,43-дюймовий дисплей (AMOLED матриця) з щільністю 326 точок на дюйм та піковою яскравістю до 1000 кд/м2. Корпус годинника викананий із сталі та має рівень вологозахисту 5 АТМ. З органів управління маєм на боковій панелі одну механічну кнопку і крутяще колесико Rotatable Crown (який тут виступає аналогом Digital Crown в Apple).


Із корисних функцій можу відмітити трекер частоти серцевих скорочень та кислорода у крові (SpO2), ну і звісно сам датчик температури тіла. Годинник підтримує більше ста різного роду спортивних режимів, в тому числі 17 професійних, є функція круглодобового відслідковування стресу та сну. Є система яка попереджає падіння, яка вам дозволяє швидко відправляти сигнал SOS.


Підтримка еSIM дозволяє користуватись годинником окремо від смартфону. Саме так,з них ви можете телефонувати та приймати дзвінки, відправляти повідомлення, а також використовувати у якості плеєра. Закинули собі на годинник музику, під'єднались по Bluetooth до своїх навушників і слухаєте музику. Прикольною фічею виступає можливість встановляти різні додатки та програми. Зайшли у AppGallery, вибрали потрібну вам програмку і встановили, не використовуючи для цього смартфон. На борту вас чекатиме 16 Гб пам'яті. Для навігації використовуються модулі GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou і QZSS.


Час автономної роботи в стандартному режимі з включеним 4G становить 3 дні, а в режимі економії енергії - до 14 днів. Причому в останньому активними залишаються функція моніторингу SpO2, 14 режимів тренувань, виклики по Bluetooth і навіть анімовані циферблати.

Huawei Watch 3 Pro

Watch 3 Pro отримали титановий корпус, а тильна сторона виконана із кераміки. Екран тут є більшим, та має сапфірове покриття. І колесико, і фізична кнопка також є присутніми.

По частині функцій годинник нічим не поступаються базової версії, але при цьому пропонують покращене геопозиціонування за рахунок дводіапазонного GPS-приймача. Час автономної роботи теж вище - до 5 днів з включеним 4G і до 21 дня в режимі економії заряду.


Top