Xiaomi представила смарт годинник Mi Watch Revolve Active

Xiaomi випустила новий смарт годинник Mi Watch Revolve Active по факту це покращена версія Mi Watch Revolve, які ми побачили ще у 2020 році. Новинка отримала такий самий 1,39- дюймовий AMOLED - екран, із розширенням 454*454 пікселя. Присутня автояскравість. Захищає його покриття Corning Gorilla Glass 3.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active

Сорока шести міліметровий корпус виготовлений із посиленого скловолокна поліаміда (нагадую у першій версії корпус був виконаний із нержавіючої сталі). Також всередині є більш сучасний дванадцяти міліметровий чіп для підтримки GPS, ГЛОНАСС, Galileo и Beidou.


Годинник став підтримувати 117 спортивних режимів, багато із яких можуть запускатись автоматично. Для відстеження фізичної активності і різних метрик передбачені датчики серцевого ритму і рівня кисню в крові, датчик прискорення, гіроскоп, геомагнітний датчик і барометр.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active


Є підтримка голосових команд на базі Alexa, можливість віддалено управляти камерою смартфона та музикою. Для з'єднання використовується Bluetooth 5.0. Акумулятор ємкістю 420 мАг дозволить годиннику працювати до 14 днів у звичному режимі та 2 2дні у економ режимі.

Top