На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Xiaomi представила смарт годинник Mi Watch Revolve Active

Xiaomi випустила новий смарт годинник Mi Watch Revolve Active по факту це покращена версія Mi Watch Revolve, які ми побачили ще у 2020 році. Новинка отримала такий самий 1,39- дюймовий AMOLED - екран, із розширенням 454*454 пікселя. Присутня автояскравість. Захищає його покриття Corning Gorilla Glass 3.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active

Сорока шести міліметровий корпус виготовлений із посиленого скловолокна поліаміда (нагадую у першій версії корпус був виконаний із нержавіючої сталі). Також всередині є більш сучасний дванадцяти міліметровий чіп для підтримки GPS, ГЛОНАСС, Galileo и Beidou.


Годинник став підтримувати 117 спортивних режимів, багато із яких можуть запускатись автоматично. Для відстеження фізичної активності і різних метрик передбачені датчики серцевого ритму і рівня кисню в крові, датчик прискорення, гіроскоп, геомагнітний датчик і барометр.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active


Є підтримка голосових команд на базі Alexa, можливість віддалено управляти камерою смартфона та музикою. Для з'єднання використовується Bluetooth 5.0. Акумулятор ємкістю 420 мАг дозволить годиннику працювати до 14 днів у звичному режимі та 2 2дні у економ режимі.

Top