На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Samsung представила нову платформу для смарт-годинників Galaxy Watch

В рамках MWC 2021компанія Samsung офіційно представила нову платформу для фірмових смарт годинників. Мова йде про свіжу версію Wear OS, яку Google презентувала ще у травні в рамках конференції І/О. На годинникаї Samsung вона буде працювати з оболонкою One UI Watch, на яку перекочкували деякі елементи поки що актуальної Tizen.


У One UI Watch повністю переробили меню налаштувань - тепер воно більш подібне до меню смартфонів Samsung і повністю з ним синхронізується. Тепер буде у вас так: якщо ви встановили щось на смартфон Galaxy, то такий ж додаток для годинника буде встановлений автоматично.


Аналогічним образом буде працювати і блокування викликів, зміна часових поясів та інші налаштування. Все це дозволить зробити досвід користування годинником і смартфоном абсолютно простим. Samsung також продемонструвала новий інструмент для дизайну циферблатів, який буде доступний для розробників Android в кінці цього року. Чи з'являться поточні циферблати Tizen на новій платформі, поки не уточнюється.


Очікується, що більше можливостей One UI Watch разом з годинником Galaxy Watch 4 Samsung буде продемонстровано на заході Samsung Unpacked в серпні. Там же компанія представить Galaxy Z Fold 3 і розкладний Flip 3, який недавно засвітилися на рендерах.Top