На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Чому губка для миття посуду має різні кольори


Що стосується кольору, то в даному випадку мається на увазі колір її жорсткої частини. Саме розфарбування цієї жорсткішої прошарки повинна розповісти покупцеві про призначення губки і її можливе застосування. Маючи поняття про ці речі, можна домогтися ідеального блиску вашого посуду. А також не пошкодити її надто жорсткою поверхнею, яка просто не призначена для якихось маніпуляцій.

Абразивна частина - це завжди більш жорсткий матеріал, який використовують, наприклад, для видалення накипу або залишків пригорілого продукту. Виробники називають це скотч-брайт. Він виготовляється з грубого волокна і приклеюється до поролону.

Цей наклеєний шар має різний колір. У ньому зашифровані дані про його властивості, хоча, як правило, уваги на це не звертають.

Колір показує жорсткість матеріалу і його здатність прибрати те чи інше забруднення.

Зелений колір

Його виготовляють з найжорсткіших матеріалів для губок. Зелений колір повідомляє, що ця губка допоможе впоратися з будь-яким забрудненням. Але варто більш уважно чистити нею посуд з емаллю, щоб не пошкодити її верхній шар.

Червоний колір

Скотч-брайт червоного та голубого кольору менш жорсткий. І хоча він вільно усуває забруднення і присохлі залишки їжі, але все ж поступається по «силі» зеленому. Від нього вже не варто чекати агресивного методу чистки. Тому вашій посуді не загрожує появаподряпин і слідів від інтенсивного тертя.

Жовтий колір

Такий колір не насторожує, і сприймається майже як нейтральний. Така губка володіє малою жорсткістю, її можна застосовувати для миття фужерів і інших скляних посудин.

Отже, ми коротко описали навіщо губка для миття посуду має різні кольори і будемо раді, якщо ці знання вам знадобляться. У губок для посуду є ще чимало секретів і невикористовуваних властивостей. Наприклад, вона зручна для пророщування насіння.


А щоб така інформація була менш необхідною, пропонуємо вам придбати посудомийну машину ;)

Top