На сайті проводяться технічні роботи, тому ціни можуть не відповідати дійсності. Стосовно уточнення цін, зателефонуйте нам. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Чому губка для миття посуду має різні кольори


Що стосується кольору, то в даному випадку мається на увазі колір її жорсткої частини. Саме розфарбування цієї жорсткішої прошарки повинна розповісти покупцеві про призначення губки і її можливе застосування. Маючи поняття про ці речі, можна домогтися ідеального блиску вашого посуду. А також не пошкодити її надто жорсткою поверхнею, яка просто не призначена для якихось маніпуляцій.

Абразивна частина - це завжди більш жорсткий матеріал, який використовують, наприклад, для видалення накипу або залишків пригорілого продукту. Виробники називають це скотч-брайт. Він виготовляється з грубого волокна і приклеюється до поролону.

Цей наклеєний шар має різний колір. У ньому зашифровані дані про його властивості, хоча, як правило, уваги на це не звертають.

Колір показує жорсткість матеріалу і його здатність прибрати те чи інше забруднення.

Зелений колір

Його виготовляють з найжорсткіших матеріалів для губок. Зелений колір повідомляє, що ця губка допоможе впоратися з будь-яким забрудненням. Але варто більш уважно чистити нею посуд з емаллю, щоб не пошкодити її верхній шар.

Червоний колір

Скотч-брайт червоного та голубого кольору менш жорсткий. І хоча він вільно усуває забруднення і присохлі залишки їжі, але все ж поступається по «силі» зеленому. Від нього вже не варто чекати агресивного методу чистки. Тому вашій посуді не загрожує появаподряпин і слідів від інтенсивного тертя.

Жовтий колір

Такий колір не насторожує, і сприймається майже як нейтральний. Така губка володіє малою жорсткістю, її можна застосовувати для миття фужерів і інших скляних посудин.

Отже, ми коротко описали навіщо губка для миття посуду має різні кольори і будемо раді, якщо ці знання вам знадобляться. У губок для посуду є ще чимало секретів і невикористовуваних властивостей. Наприклад, вона зручна для пророщування насіння.


А щоб така інформація була менш необхідною, пропонуємо вам придбати посудомийну машину ;)

Top