На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Огляд аудіосистеми JBL Boombox 2

Ну що? Поки літо у розгарі, хочеться вийти кудись на пікнік чи з друзями пограти у футбол. Знаю, знаю хочеться, тоді не забуваєм із собою взяти JBL Boombox 2. З нею відпочинок буде в рази приємніший. Ну що розмовляєм про одну із найбільших систем з Bluetooth на ринку.


Дизайн та конструкція. Колонка випускається в двох кольорах: чорному і камуфляжі. Обидва практичні. Думаю, в нас практично будь-яка людина вибере камуфляжний варіант і буде правий - на чорній пил буде помітний набагато більше. Як і годиться колонкам JBL корпус не боїться бризг та і води цілком. Захист присутній по стандарту IPX7. Щ оозначає, що кидати у моря та океани не можна, проте користуватись біля басейну цілком можна. Навіть і потрібно. Тут просто потрібно не забути закрити кришку роз'ємів, вони не захищені нічим крім неї. Про погружання у воду я говорити не буду. Якщо раптом вона у вас впала у воду і ви встигли її підняти, сміло можете не переживати про її сто процентове фукнціонування. А от пірнати... та для чого пірнати з колонкою?

≡ Портативна акустика JBL Boombox 2 Black (JBLBOOMBOX2BLKEU) – купити в  Києві | ціни і відгуки

Підтримується підключення декількох колонок JBL за допомогою технології PartyBoost - майте на увазі, старі колонки з'єднати з Boombox 2 не вийде. На даний момент PartyBoost працює на декількох пристроях: JBL Pulse 4, JBL Charge 5, JBL Flip 5, JBL Xtreme 3. Для зарядки потрібно використовувати комплектний БП, є USB для підключення будь-яких кабелів. Також колонку можна використовувати як зовнішній акумулятор. пішли на пікнік, а певер бенк забьули? Для цієї колонки це не проблема, вона сміло підзарядить ваш смартфон. Час роботи становить близько 24 годин.


Щодо транспортування тут все просто. Із фірмовою ручкої переносити її насправді зручно. Геніальна ручка для перенесення - і тут нема чого додати. Взагалі, дизайн у Boombox 2 можна назвати еталонним для подібних пристроїв. Класна обробка, зручно носити, зручно заряджати, зручно включати і користуватися. Єдиний момент не сподобається дівчатам і дітям: «Бумбокс» дійсно важкий. Щодо музики та звучання: аудіосистема підтримує тільки один кодек, це SBC. Ні AAC, ні aptX немає. Чи критично це? важко відповісти. Для мене куди важливіша сама начинка колонки. А з цим в неї все в порядку. Два величезних пасивних радіатора з боків, два твітера, два середньо-низкочастотих драйвера, спрямованих вперед, - і все це створює відмінну атмосферу навіть у великій кімнаті. Ну і найголовніше - це відмінний звук на відкритій місцевості.
Top