На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як обрати компресор для автомобіля?

За типом їх можна поділити на два: поршневий та мембранний. Поршневі потужні та якісні, а мембранні у свою чергу слабкі. їх мінус ще в тому, що при мінусових температур вони не працюють. Тільки по цій причині я б їх не рекомендував для покупки.


На кожному автокомпресорі є манометр, який показує який є тиск. Манометри бувають і цифровими і аналоговими. І ті і ті показують не точно. Правда цифрові більш точніші, проте не довговічні. Компресори із аналоговим манометром є дешевші та довговічніші.


Ну окей, якщо вже перед вами стоїть вибір то потрібно найперше тип підключення: клеми чи прикурювач. Підключення через клеми не є надійними, і дуже часто дають збій. Або і взагалі не тянуть заявлену потужність. Навіть якщо Ви не хочете підключатися через АКБ, купуючи насос на прикурювач, про всяк випадок варто придбати клеми з перехідником в прикурювач. Тому, відразу варто подивитися на електричні насоси з підключенням безпосередньо від акумулятора. От і перша відповідь: який компресор краще для авто - це компресор із затискачами АКБ.

Щодо фірми виробника тут все просто, бажано щоб це був не Китай. Кращими портативними автокомпресорами ми вважаємо білоруські БелАвто. Невбивані, повністю металеві, давно є лідерами на ринку. Перевірені технології виробництва в кооперації з науковими інститутами. ТАкож є хороші польські Storm. Вони більш зручні, легкі. Начинка та ж, але відмінність у тому що корпус з пластику і потужність аналогічних електронасосів для машини трохи нижче ніж у його білоруського родича. Ціни стартують від 446 грн. Бренд новий і тому зараз злегка демпінгує, вигідний момент для придбання.


Чим продуктивніше і потужніше буде електронасос, тим швидше він впорається із завданням. Якщо завдання "накачати якомога дешевше" то "зійде" будь-який. Але муки очікування можуть бути неприємніше, ніж качати вручну. Хочете комфорту? Дивимося на характеристики. Продуктивність, потужність і рекомендований радіус коліс:

  • треба брати від 40 л/хв і потужністю від 170 Вт, двоциліндровий краще однопоршеневого. Навіть якщо у вас радіус коліс менше, краще брати рекомендовані до R16,
  • в крайньому разі, для седанів з R14-R15 можуть підійти портативні електричні насоси продуктивністю до 40 л/хв

Чим більше машина і радіус коліс - тим важливіше придбати потужний за характеристиками автокомпресор.

Top