На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як забрати царапини із дисплея смартфона?

Причин по яких можуть появлятись царапини може бути безліч. Ви вийшли з дому, закрили ключами двері та кинули їх у кишеню де стоїть смартфон. Готуйтесь до неминучих царапин. І сумувати з цього приводу не потрібно. Найкращим варіантом, щоб убезпечити себе від появи царапин це поклейка захисної плівки чи скла. Але ящо так сталось і ви цього не зробили, то ви можете все ще повернути ситуацію.


Можна забрати царапини за допомогою рослинної олії. Це варіант такий "лайтовий" він поверне білий блиск, проте на певний період часу. Та візуально скриє мінімальні перепади царапин. Потрібн окапнути на екран чуть олії - це власне і забере царапини з нього. Через пару секунд він буде як новий. Проте як тільки почистити його засобами для чистки дисплеїв цей ефект зійде в нуль і його потрібно буде повторити.


За допомогою дитячої присипки. Саме так, за допомогої цієї присипки ви зможете зробити свій екран в рази кращим. Що вам для цього потрібно: берем ємність ( або якусь посудину) та змішуєм в ній тальк з водою. Пропорція повинна бути два до одного. Далі перемішуєте їх до стану однорідної маси. Це потрібно для того, щоб частинки присипки не спрацювали як подразник та не поцарапили екран ще більше. Далі готову суміш наносим на мікрофібру та круговими рухами пропрацьовуєм місця з царапинами. На сам смартфон лити не потрібно, є велика ймовірність того, що ви можете залити динамік, або і взагалі залити її всередину смарфона.


Забираєм царапини за допомогою харчової соди. Це є дуже ефективний засіб для чистки. Але рекомендую перед тим провірити його на інших поверхнях. ПОслідовність дій така ж як і з присипкою. Розбавляєм соду із водою в пропорціях 2 до 1. І отримуєм м'ягку пасту. Намазуєм її на тряпку без ворсу та водим по екранчику. Залишки пасти витираєм за допомогшою тряпки.


За допомогою автомобільного поліролю. Тут все просто, автомобільний поліроль підійде і до мобільного телефону. Процедура ідентична двум попеднгім. Наносим на мікрофібру та протягом 2-5 хвилин втираєм в екран. Втирати потрібно дуже акуратно, щоб не нанести хімію на динаміки та роз'єми смартфону.


За допомогою зубної пасти. Головне знайти зубну пасту таку, в складі якої не має різних крупинок. Наносим пасту на тряпочку. Втираєм пасту в царапину. Саме тоді вона пропрацює найбільш мікроскопічні тріщини та царапини. Опісля пройтись зволоженою тряпкою. Це допоможе вам забрати залишки зубної пасти.


Вкотре нагадую, що своєрідної панацеї не існує. Ви повинні розуміти, що в когось якийсь із перелічених методів спрацює. В когось може і не спрацювати. Якщо ви переживаєте за стан свого екрану, настирливо рекомендую поклеяти захисне скло.

Top