На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Зустрічайте TWS-навушники Nothing Ear (1)

У своїй заяві засновник стартапу Карл Пей назвав Ear (1) «ковтком свіжого повітря на захаращеному і байдужому ринку». Фактично, з попередніх повідомлень Пея ми вже знаємо більшу частину характеристик новинки. Навушники виконані в частково прозорому корпусі, завдяки чому можна бачити деякі внутрішні компоненти. Кожен навушник має кольоровий кружок (червоний або білий), що позначає відповідне вухо. Навушники оснащені 11,6-міліметровими динаміками, а апаратне і програмне забезпечення Nothing тонко налаштоване шведським виробником електроніки Teenage Engineering.

Состоялся официальный анонс полностью беспроводных наушников Nothing Ear (1) с ценно $99

У Nothing Ear (1) реалізована система активного шумозаглушення, що використовує по 3 мікрофони в кожному навушнику. Рівень шумозаглушення можна регулювати залежно від гучності навколишнього середовища. Також заявлена підтримка режиму прозорості. При здійсненні телефонних розмов навушники також приглушують фонові шуми. Вбудовані в навушники акумулятори забезпечують до 5,7 години автономної роботи при вимкненій системі шумозаглушення. При спільному використанні з зарядним чохлом автономність може досягати 34 годин. При активації ANC тривалість автономної роботи знижується до 4 і 24 годин, відповідно. Підзарядка кейса може здійснюватися як через дротове з'єднання з портом USB-C, так і через бездротові зарядні пристрої з підтримкою стандарту Qi.


Управляти навушниками можна за допомогою жестів та дотиків. При цьому всі тапи та кліки можна ціллком налаштувати під себе індивідуально. Налаштовуються вони через фірмову програмку (додаток). Там також доступні налаштування звуку та еквалайзеру. Також є цікава функція Find my Earbud. Суть її полягає в тому, що вона вам допоможе знайти втрачений навушник. Новинка підтримує бездротове з'єднання з джерелами звуку за допомогою бездротового протоколу Bluetooth 5.2. Для сумісних Android-пристроїв підтримується функція швидкого сполучення. Навушники сертифіковані за стандартом IPX4, що говорить про захист внутрішніх компонентів від впливу бризок води і поту.


Тепер про ціну, заявлена вартість в $99, £99 або €99. Продаватись будуть з 17 серпня, у сорока п'яти країнах.

Top