На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

iPhone 12, iPhone 12 Mini та iPhone 12 Pro

Екран у iPhone12 отримав 6.1 дюйма, так само як в iPhone 10r або iPhone11. А власне рамки стали меншими: на 11% тонший, на 15% менший і на 16% легший ніж iPhone11. Екран тепер інший, по-перше пікселів у два рази більше ніж в того самого iPhone11, по-друге скло тепер із застосуванням кераміки. Apple заявляють, що це найміцніше скло серед усіх смартфонів у світі. Ну і звісно він підтримує 5G. Серцем нового смартфона виступає новий чіп A14 Bionic на 5-нм тех. процесі. В цілому графіка на 50% потужніша.

Камера. iPhone12 получив нову камеру, це широкий та ультраширокий. Камера цілком «приземлена», якогось «вау» ефекту ми від фото не получили. Але накінець завезли підтримку Night mode для широкого кута і для тайм лапс. Ну але, щоб не говорили це не Pixel по камері однозначно. Ми самі користуємось iPhone, але Pixel 5 розірве iPhone12 по результатам( і ми то знаєм, що розірве).В плані фото різниці від iPhone 11 не велика.

MagSafe повернувся) MagSafe для iPhone що??) Це не проста зарядка для iPhone, а ціла технологія. Вона на 15ват, враховуючи, що в ньому дуже сильний магніт то телефон буде триматись на автомобільних зарядках без чехлів. Ну погодьтесь круто, дуже круто.

iPhone 12 Mini про нього нам особливого нічого не розказали тому, що по суті це той самий iPhone 12. Дисплей 5.4 дюйми Super Retina XDR телефон при цьому менший ніж SE другого покоління. А що ж по цінам? На ринку США будуть просити 699$ за mini версію та 799$ за iPhone12

iPhone12Pro показали в 4х кольорах. iPhone12 Pro получив дисплей на 6.1 дюйма, в той час як iPhone12 Pro Max на 6.7.Рамки менші, дисплей Retina XDR і всі технології, що і у попередніх. Тепер про камеру: все те саме, що і у простого при цьому є датчик лідар та оптичний зум. Одним словом камеру прокачали по повній. Ціни: 999$ та 1099$ за iPhone12Pro

Top