На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Apple анонсувала ще одну листопадневу презентацію

Очікуєм, що Apple покаже нам перший Macbook з новим процесором на архітектурі ARM. Це по суті буде і головним анонсом WWDC 2020 на ряду з новою операційною системою macOS 11 BigSur. Яка візуально буде іншою та отримає підтримку фірмових вище згаданих чіпсетів Apple Silicon на базі ARM. Проте, офіційної інформації з приводу того, які саме комп’ютери на базі Apple Silicon компанія планує показати в першу чергу, немає. Хочеться вірити аналітикам, які наполягають на тому, що їм виявиться новий компактний 12-дюймовий MacBook. Погодьтесь звучить прикольно.


Нова Apple TV з потужним чіпсетом для ігор.

На даний час Apple TV 4K не погано справляється з фото та музикою, Apple TV+ та іграми з App Store i Apple Arcade, але про щось потужніше мова не йде. Компанія інвестує значні кошти в створення преміальних ігор для Apple Arcade. Для них потрібно будуть використовувати нові чіпи, які дадуть змогу використовувати їх на великих екранах. Який саме чіпсет буде встановлений? Нам здається, що мова йде про A14 Bionic.


AirTag

Мітка для пошуку втрачених речей. Одні з перших чуток про AirTag появились тоді, коли вийшов реліз «локатора» в iOS 13. Інсайдери зазначали, що мітку компанія повинна анонсувати з релізом iPhone 12, але схожу COVID-19 вніс і сюди свої корективи. Ходять чутки, що мітка буде готова до масових продажів на протязі місяця.


Top