На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Нові MacBook та Mac mini на процесорі Apple M1

Отже, показали нам новий процесор Apple, створений спеціально для Mac, який у свою чергу базується на архітектурі ARM. Забігаючи наперед скажем, що ключова його особливість це співвідношення потужності та енергоефективності. Чіп виконаний по 5-нанометровій технології SoC на ньому розташовується 16 млрд. транзисторів. Восьми ядерний CPU включає в себе чотири високопродуктивних і чотири енергоефективних ядра.


Перший на М1 – MacBook Air

Цікаво є те, що MacBook Air 2020 впорівняннні з новим і близько не будуть стояти по характеристикам. MacBook Air на М1 швидший ніж 98% Windows-ноутів, які були продані в останні роки. На вибір вам запропонують 8 або 16 гіг оперативки, SSD об’ємом 256/512 ГБ або 1/2 ТБ, Wi-Fi6 та два порта Thunderbolt (USB 4). Оновлений MacBook в 3,5 рази швидший від Маків попереднього покоління, а графіка в цілих 5-ть раз. Активного охолодження не поставили, як і в минулих випадках тільки пасивне охолодження. SSD – накопичувач став до двох разів швидшим. Час роботи акумулятора при активному користуванні збільшився до 15 годин, при перегляді відео до 18 годин. В США продажі стартуватимуть з 999 доларів США.

MAC MINI З ЧІПСЕТОМ М1

Після оновленого MacBook Air нам показали Mac mini. Дизайн не змінився, ззаді два порта Thunderbolt/USB4( з підтримкою моніторів до 6К),два порта USB-A (до 5Гбіт/с), HDMI 2.0, Gigabit Ethernet і вихід на навушники 3,5мм. На вибір доступно 8 або 16 Гб оперативної пам’яті, постійної256/512 ГБ або 1/2 ТБ.

Завдяки новому процесору продуктивність збільшилась в три рази, а GPU в шість раз! Енергоефективність виросла на 60%, буде підтримка додатків для iPhone та iPad та нова операційна система macOS Big Sur.

Проситимуть за новий Mac mini від 700 доларів США.