На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Nvidia анонсувала RTX 3060 Ti

В основі RTX 3060 Ti лежить врізана версія графічного процесора GA104, який установлений у RTX 3070, яка у свою чергу коштує в районі 500 доларів США. Новинка получила менше модулів SM, ядер CUDA, ядер RT, а також тензорних ядер. Кількість текстурних блоків і ROP також зменшилась. Попри це у RTX 3060 Ti більш низька тактова частота GPU – 1665 МГц у порівнянню з 1730 МГц у RTX 3070/

На борту отримуєм 8 Гб пам’яті GDDR6, яка працює з пропускною здатністю 448 ГБ/с і має 256-бітну шину даних. За охолодження відповідає пара вентиляторів та масивний радіатор.

Звісно, що RTX 3060 Ti може відтворювати любі ігри з підтримкою RTX або DirecrX Raytracing. Графічний процесор працює і з технологіями DLSS або Deep Learning Super Sampling.

Підтримка Nvidia Reflex, Broadcast, Geforce Experience та NVENC звісно що буде. Купити її можна буде з 2-го грудня у версії Founder Edition, а також у варіантах від партнерів Nvidia. Варто зазначити, що у деяких країнах при покупці карти дадуть рік підписки на стрімінговий сервіс GeForce Now в подарок.

Top