На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Google анонсувала шість нових функцій в Android, які з’являться вже цієї зими

Функція Emoji Kitchen в клавіатурі Gboard, вперше появилась у жовтні, тепер же вона доступна всім користувачам. Вибравши два Emoji, клавіатура запропонує комбінацію з використанням обох, а подвійний тап на один смайлик видасть більш детальніші рекомендації. Таким чином число Emoji збільшується до 14000 одиниць.

Разом із виданнями із США та Великобританії в «Google Play Книгах»будуть використовуватись автоматично створені аудіоверсії книг. Інструмент автоматичного озвучування буде доступний на початку 2021 року, а на даний момент він проходить стадію бета тестувань.

Сервіс Voice Access,маркуючий кожен елемент на екрані телефону для управління ними голосом, отримав функцію штучного інтелекту, для більш точного нанесення ярликів. Нова версія була доступна на Android 11, а тепер виходить в бета-версії по цілому світу на всіх пристроях під управлінням Android 6.0 або вище.

Android Auto, буде запущений у 36-ти нових країнах, включаючи і Україну, та інші країни пост радянського простору, а також інші країни Центральної та Східної Європи.

Сервіс передачі файлів та контенту Nearby Share навчиться ділитись програмами із Google-Play з оточуючими вас людьми. В розділі «Мої програми та ігри» магазина появиться нова вкладка, де можна вибрати потрібні предмети і відправляти їх навіть без підключення до інтернету.

Нова вкладка Go в програмі «Google Карти» заміняє розділ Commute і позволяє швидко налаштувати маршрути в часто відвідувані місця. Можна закріпити свої любимі локації, щоб получити інформацію про точний час відправлення та прибуття, сповіщення про ремонти на дорогах і т.д.

Top