На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Apple MagSafe Duo Charger

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Із зовнішнім виглядом все в порядку, як і з рештою продукції від Apple. Кажем зразу, в комплекті ви знайдете живлення Lighting на USB-C, а от зарядний блок прийдеться докупляти. І до цього добавим те, що не кожен адаптер підійде, але давайте про все попорядку.

Конструкція Apple MagSafe Duo Charger покрита м'ягкою резиною і на білому кольорі відпечатки пальців замітити ну дуже важко, швидше не можливо.

ДОСВІД КОРИСТУВАННЯ

Матеріал достатньо плотний, цілком надійна товщина дає нам надію на те, що через пів року рік, аксесуар не порветься. Цілковито впевнено сказати про те, що конструкція мега надійна не можливо, через резинову складку по середині. Вона легко мнеться, і нам здається що через деякий час вона буде виглядати дуже зношеною. Також сумнів у нас виник через колір, а саме білий, на якому можуть бути легко замітні бруд та потертості. Ми ж знайєм наскільки Apple любить білий колір.

Apple MagSafe Duo Charger- зручний гаджет, яким ви сміло можете користуватись чи вдома, чи в офісі, чи брати з собою в поїздку. Аксесуар дозволяє заряджати всі смартфони Apple від iPhone 8, закінчуючи iPhone 12 Pro Max. Цікавим є той факт, Apple заявили про повну підтримку всіх поколінь Apple Watch, а також підтримуючі бездротову зарядку AirPods.

Важливо, що Apple MagSafe Duo Charger спокійно працює з іншими пристроями стандарту Qi, гаджети без проблем фіксуються на даній зарядці. Друга половинка аксесуару дозволяє не тільки класти Apple Watch горизонтально, але і встановлювати вертикально. Для цього вам потрібно буде з корпусу витягнути магнітну платформу. Очікувати від неї неймовірних швидкостей заряду не потрібно, аксесуар буде заряджати чуть повільніше від звичайної MagSafe. Подвійна зарядка пропонує вам різну потужність, все залежить від того, яким адаптером ви користуєтесь:

- Адаптер USB-C на 20Вт – потужність заряду до 11Вт

- Адаптер USB-C на 27Вт – потужність заряду до 14 Вт

Сміло можна користуватись проверінеми блочками від інших виробників таких як: Belkin, Baseus, Hoco та інші.( тут дати силкою на виробників). Максимальна ефективність заряду можлива тільки при користуванні потужного блоку живлення.

Чи вартує така зарядка до покупки? На нашу думку зовсім ні, оскільки на нашомуринку є багато набагато дешевших альтернатив. Ну а ті хто привик користуватись лишень оригінальними гаджетами Apple – цемаст хеф.


Top