На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Google підготувала оновлення, завдяки якому старі Pixel тепер не гірші ніж нові

Багато хто з нас купляє телефони Google Pixel не стільки через якість збірки, не стільки через одну з найкращих камер на ринку, а і через те, Google пропонує одну з найкращих підтримок ПО серед виробників Android – пристроїв.

Пару днів назад компанія підтвердила це звання і почала відравляти свіже оновлення вже з привичною назвою Feature Drop, яке несе в собі величезну кількість змін всередині прошивки. Давайте про все по порядку, Google підготував нові опції Hold for Me та Extreme Battery Saver. Перша функція (Hold for Me) вперше появиться на смартфонах Pixel 3, Pixel 3a, Pixel 4. В чому заключається головна фішка Hold for Me? Вона заключається в тому, що Google асистент за вас буде чекати стільки часу, скільки знадобиться оператору служби підняти трубку, тобто вам більше не прийдеться чекати купу часу на «прослуховування» музики.

Extreme Battery Saver (екстремальна економія заряду акумулятора) у свою чергу, сповільнює швидкість роботи смартфону, відключає сповіщення і «заморожує» програмки, відключає Google Асистента і так далі, все заради того, щоб ви змогли дотягнути до розетки.

Google також добавляє у свої смартфони опції Адаптивний звук, Адаптивний акумулятор, Адаптивна зарядка та Адаптивне з’єднання, проте для користування останніми трьома функціями вам знадобиться Pixel 4 5G або Pixel 5.

Адаптивний звук регулює якість звуку динаміків в залежності від того в якому середовищі ви знаходитесь. Адаптивний акумулятор підтримує роботу смартфону набагато довше, поки ви знаходитесь поза домом, а Адаптивна зарядка підтримує життя акумулятора смартфона, контролюючи, як зашвидко йде заряд. І накінець функція Адаптивного з’єдання переключається між мережами 4G та 5G для економії енергії в залежності від того що ви робите.

Top