На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Apple презентувала AirPods Max

Що найперше потрібно про них знати?-вони дорогі, дуже дорогі 550$ в США без урахування податків.

Раніше говорилось про те, що навушники повинні самі оприділяти те на яке вухо вони одіті, а по факту виявилось, що це не так. По крайній мірі, на одній із фотографій є чашечка з буквою L:

Оголовлення зроблено із дихаючої тканини, що повторює текстуру матеріалу, яким покриті амбушюри. Так само як і в «прошках» в них є активний шумодав та просторове аудіо. Також попри це в AirPods Max є адаптивний еквалайзер – він реагує на посадку навушників, як защільно амбушюри прилягають до вух. Це все робиться за допомогою спеціального вимірювального сигналу.

Навушники получили 40-мм динамічні драйвери з подвійними неодимовими магнітами. Все це, як запевняють в Apple, дозволяє отримати не більше 1% гармонійних спотворень.

Амбушюри кріпляться до навушників за допомогою магнітів, вони получили ефект пам’яті. Чашечки зроблені з анодованого алюмінію, а дужки – із нержавіючої сталі. Останні плавно висуваються і жостко фіксуються. Digital Crown допомагає в регулювати гучність музики. Дуже кльово, що не якась сенсорна фігня, а механічне зручне кільце:

Активний шумодав працює зразу із вісьмома мікрофонами, два з яких знаходяться всередині амбушюр, щоб оцінювати ту звукову картину, яку ви власне чуєте. Також присутній режим прозорості, коли ви чуєте все, що відбувається навколо вас не знімаючи навушники. Дев’ятий мікрофон необхідний для розпізнавання голосу.

За роботу шумодава та адаптивного еквалайзеру відповідають аж два чіпа Apple H1, який є у кожному із навушників.

Час роботи навушників з включеним шумодавом і режимом прозорості становить приблизно 20 годин. В комплекті до навушників Apple поклали кабель Lightning – Type-C, а також чехол. Цікавим є той факт, що у чехлі навушники переходять в режим енергозберігання. Навушники доступні у 5-ти кольорах: срібному, кольорі «Сірий космос» та «Голубе небо», а також в розовому і заленому.

Top