На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Пральні машини з розбірним баком

Що таке розбірний бак

Отже, чому оснащення машинки з розбірним баком є таким важливим параметром? Як було сказано вище, рано чи пізно в будь-який пральній машині неминуча поломка підшипників, і вам доведеться робити заміну. Можливість розібрати бак вплине на вартість ремонту і доцільність його проведення в цілому.

Бак машинки складається з двох частин - переднього полубака і заднього. Між собою вони скріплюються спеціальними болтами, з'єднання це повністю герметичне. При подібному будові він легко розбирається на дві частини, що полегшує доступ до підшипників та дозволяє провести їх заміну.

Нерозбірні баки в пральних машинах ремонту не підлягають, і доводиться робити їх повну заміну. Однак багато фахівців все ж беруться за ремонт. Процес цей трудомісткий і не зовсім надійний, адже герметично з'єднати лінію розрізу вдається не завжди, тому коштують такі роботи дорого, не всі візьмуться їх робити, та й гарантії на довгий термін роботи після ремонту ніхто не дасть.

У яких машинках встановлений

Дане питання не має однозначної відповіді, так як істина відома лише виробникам і може відрізнятися всередині бренду для конкретних моделей. Тенденція до використання штампованих баків пішла відносно недавно, тому пральні машини десятирічної або п'ятирічної давності напевно мають розбірні нутрощі. З більш сучасними моделями питання не таке однозначне.

З великою впевненістю можна сказати, що пральні машини від корейського бренду LG і білоруського «Атлант» розбираються і до цього дня. Пральна техніка від фірми Samsung, AEG, Electrolux також оснащена розбірними баками. Бренди Indesit, Aristonі Candy встановлюють цільні нутрощі. У пральних машинах Bosh баки зустрічаються двох типів. Зокрема, в серії WAA він не розбирається, а серія WAE таку можливість надає. Пральні машини ARDO випускаються з цільними баками.

Вище вже говорилося про те, що навіть якщо бак і можна розібрати, буде проводитися заміна його задньої частини , в якій і розташовуються підшипники. Зокрема, це відноситься до пральних машин LG. В сертифікованому сервісі пропонують зробити саме так, та й обходиться це дешевше.

Як визначити, який бак розміщений всередині пральної машини

Звичайно ж, просто купити машинку з перерахованого вище списку і сподіватися, що в ній розбірний бак - не найкращий варіант. З цієї причини варто особисто на нього подивитися. Зробити це можна двома способами:

  1. В магазині зняти верхню кришку і уважно оглянути пристрій всередині. Розбірні моделі видно відразу. Бак складається з двох частин, які скріплені болтами. Звичайно, зробити це досить складно в магазині, адже багато продавців відмовляться проводити демонтаж верхньої кришки навіть з урахуванням того, що така процедура жодним чином не вплине на гарантію.
  2. Другий варіант простіший. Машинку слід нахилити вперед або назад. Дно у пральних машин не закривається, тому бак можна спокійно оглянути.

Не варто сліпо довіряти словам продавців, так як часто вони не мають уявлення про внутрішній устрій приладу, а інформація про бак не прописується в інструкції. Набагато надійніше буде поцікавитися про конкретні моделі в ремонтних сервісах. Крім того, люди, що займаються ремонтом, зможуть порадити той чи інший бренд, а також конкретні моделі виходячи з особистого досвіду.

Top