На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Типи моніторів


Почнем з глянцевих). Глянцеві дисплеї є яскравішими, в них більш насичена та контрастна картинка. Але не все так гладко)в них є ваговий мінус при яскравому світлі дисплеї дають відблиски та ефект «дзеркала». Грати ігри чи працювати за такими дисплеями не зручно та не практично і найголовніше відблиски призводять до втоми та перенапруження очей.

Отже, до плюсів глянцевих дисплеїв можна віднести:

відмінну передачу відтінків кольорів(особливо чорного кольору)

хорошу контрастність.

До мінусів у свою чергу: дзеркальний ефект, відблиски та те, що на глянцевій поверхні дуже помітні будь-які забруднення.

Матові дисплеї це направду єдиний раціональний варіант на який потрібно звертати увагу. Матові дисплеї не так блікують, на них ви не будете сидіти так ніби перед зеркалом. Але не все так просто. Важливо сказати про те, що через те, що вони відхиляють світло, вони його ж і блокують. Пояснюєм, на матових дисплеях зображення менш освітлені, контраст відповідно стає меншим, а кольори не такими насиченими як при глянцевому моніторі.

Тому до плюсів матових дисплеїв віднесем: мінімальну кількість відблисків(порівнювати з глянцевими дисплеями ніхто і не буде, оскільки на їх фоні матові дисплеї практично не дають відблисків), відсутність дзеркального ефекту. До мінусів: контрастність картинки слабша у порівнянні з глянцевими дисплеями, кольори виглядають менш насиченими.