На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як вибрати холодильник?

Отже, коли перед вами буде стояти вибір холодильника, найперше на що звертати увагу це його габарити. Від обраних вами габаритів залежить і корисний об’єм камер. Розраховувати розмір холодильника потрібно з урахуванням площі кухні, чисельності сім’ї та кількості продуктів які ви зазвичай привикли зберігати в холодильнику. Як правило холодильник об’ємом 100-150 літрів підійде родині із 1-2 осіб; 150-250 літрів – підійде для 3-4 осіб; понад 250 літрів – для п’яти та більше осіб. Тут потрібно розраховувати, щоб у холодильній камері залишалось достатньо місця для циркуляції повітря так вам продукти будуть зберігатись набагато довше.


Холодильники з морозилкою вгорі знайомі багатьом – раніше тільки такі і випускались. Мінус такого розташування морозилки в тому, що її розміри тоді є невеликими. Коли морозилка внизу для багатьох це є зручнішим. Оскільки в морозильну камеру ми заглядаєм рідше, а продукти завжди перебувають на рівні очей. Ще одним плюсом є власне розмір морозильної камери – він значно більший, ніж у моделях із верхнім розташуванням. Side-by-side це коли морозильна камера збоку та є пару дверей. У таких холодильників морозилка може мати понад 150 літрів. Якщо вам позволяють розміри кухні, це буде ідеальним варіантом, оскільки ви зможете заморожувати та зберігати великі об’єми продуктів, та купувати окремо морозильну камеру просто не має потреби.


Система охолодження: No Frost чи крапельна?


Система крапельного охолодження No Frost є набагато досконаліша ніж крапельна і від цього дорощою. Охолоджувальна система при цьому повністю захована від очей користувача. Через вбудовані вентилятори, технологію No Frost часто називають сухим заморожуванням. Волога яка міститься у повітрі виводиться вентилятором, осідає на вбудованому випарнику та перетворюється на лід. А коли вентилятор виключається , включається нагрівальний елемент, який вже і перетворює полій у воду.


У холодильниках з крапельною системою компресор разом зі зливом і ємністю для конденсату ховається за задню стінку камери. Коли конденсатор знаходиться у роботі, на задній стінці можна замітити обмерзання у вигляді шару інею. Коли конденсатор перестає працювати, іній починає танути, а утворена вода стікає у спеціальний контейнер, звідки вона з часом випаровується. Увесь цей цикл відбувається автоматично і повторюється щоразу.Який б тип охолодження ви не обрали для свого холодильника, потрібно не забувати, що він все одно потребує періодичного техогляду.


Компресор: лінійний чи інверторний?


Лінійний компресор використовується у холодильниках дуже давно і його роботі не має нічого цікавого. Для підтримки постійної температури в камері використовується вбудований термостат, який при відхиленні від заданого температурного показника, включає компресор. Тоді коли потрібна температура є досягнутою, компресор виключається. Такий цикл повторюється раз за разом, то включає, то виключає двигун. Мінус такого компресора в тому, що його робота здатна викликати скачок напруги в лектромережі.


Інвенторний. Його відмінність полягає в тому, що для підтримки потрібної температури компресор працює за рахунок змінної зміни потужності. Чисто технічно, такий компресор працює постійно, проте зі змінною потужністю, що дозволяє домогтися більш стабільної температури в камері. Завдяки цьому весь механізм працює тихше та довше. І при цьому він не створює стрибків напруги.


За способом управління холодильники можна поділити на два типи: механічний та електронний. Механічний тип знайомий всім, ми безпосередньо управляємо термостатом за допомогою регулятора. У роботі такий механізм простий та довговічний. Електронне керування допомагє більш точно відрегулювати температуру в кожній із камер. Умовно можна виділити і третій тип керуванняSmart-керування, через мережу wi-fi ви можете із свого смартфона віддалено керувати температурами у камерах, отримувати повідомлення при довго відкритих дверцятах чи включати режим суперзаморожування.


Клас енергоефективності


Холодильники споживають більше електроенергії, ніж інші побутові пристрої. Їм властива така ж класифікація споживання енергії, що й більшості побутової техніки – від D до A+++, де перший має найгірший показник. Тобто буде «їсти» найбільше електроенергії.Приємним бонусом буде наявність у холодильника захисту від дітей. Ця функція помагає вам заблокувати панель управління. Захист від перепадів напруг ( ця функція позбавить вас додаткових витрат на мережевий стабілізатор). Зона свіжості: зазвичай вона представляється прозорою скринькою в якій температура зазвичай тримається на позначці 0⁰С. Її призначення у тому, щоб зберігати продукти які швидко портяться – риба, м’ясо, молочна продукція, зелень і т.д.

Top