На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як правильно вибрати пилосос?

ТИП ПИЛОСОСІВ


Розрізняти пилососи можна за ємностями, куди збирається пил та бруд. У пилососах з мішком сміття збирається у багаторазові чи змінні пилеві мішки. Коли ви закінчили прибирання, ви повинні витягнути мішок, витрусити весь вміст та акуратно поставити його на місце. Такі моделі пилососів працюють тихо та коштують не так і дорого, проте в міру наповнення мішка зменшується загальна потужність всмоктування. І вагомим мінусом є те, що під час очищення мішка весь пил піднімається у повітря.


У пилососах без мішків для пилу та сміття є спеціальний контейнер або резервуар з водою. Переваги таких пилососів в тому, що їх легко чистити, а весь пил та бруд не летить назад у повітря. У таких пилососів потужність всмоктування не залежить від рівня наповненості контейнера, але у вертикальному положенні пилосос працює слабше, а фільтри та контейнер забиваються швидше.


Пилососи з аквафільтром помимо того, що очищають поверхню від дрібного сміття, а і зволожують повітря. Пилосос всмоктує повітря з пилом, проганяє крізь воду та фільтри, і видуває назовні очищеним та зволоженим. При цьому бруд осідає на дні контейнера. Плюс таких моделей в тому, що вони вам суттєво економлять гроші на фільтри-мішки, але контейнер потрібно кожен раз після прибирання мити.
Миючі пилососи під час роботи подає та збирає воду. Конструкція пилососа складається з двох ємностей: перша для чистої води, а друга для брудної. При цьому чиста вода розбризкується на поверхню в області підлогової насадки.


Після цього пилосос всмоктує воду в другий контейнер разом із брудом. Плюс такого прибирання в тому, що воно очищає поверхню та освіжає покриття яке ви пилососите. Проте в них є і вагомі мінуси, до найголовніших відносим те, що вони є важкими та громісткими, ними не можна мити паркет та килими з натуральним ворсом, а після прибирання поверхня залишається злегка вологою.


Вертикальні пилососи підходять гарно для щоденного прибирання. До переваг таких пилососів можна віднести те, що у них компактна конструкція без шлангів, вага більшості моделей до 5кг. Проте у них є ряд недоліків: вони є менш потужніші, ніж у середнього стаціонарного пилососа, час роботи акумуляторів у таких моделей є менший, а час підзарядки від 4 до 6 годин та маленька ємність контейнера для пилу – до 3 літрів.
ТИП І ЄМНІСТЬ ПИЛОЗБІРНИКА


У пилососах використовується три типи пилозбірників: мішки для пилу, контейнери та резервуари з водою.


Одноразові мішки для пилу зроблені із щільного паперу. Їх утилізують із зібраним пилом, а запаси потрібно періодично поповнювати.


Багаторазові мішки зроблені з тканини. Коли вони заповнюються, вміст потрібно просто витрусити до сміттєвого пакету, а мішок ви повинні вставити назад у пилосос. У таких пилососів чистити фільтри потрібно частіше. Такий мішок служить роками та заміняється тоді, коли рветься.У пилососах з контейнером пил збирається всередині спеціальної пластикової коробочки, яку після прибирання ви витрушуєте та промиваєте. Міняти його потрібно тоді коли він трісне, а при очищенні контейнера пил не розлітається в різні боки.


У пилососах з резервуаром для рідини бруд осідає на дні контейнера, а повітря видувається зволоженим. Такі пилососи підходять найперше тим хто страждає алергією на домашній пил.


Від потужності пилососа залежить те, наскільки ефективно він прибиратиме бруд. Переважно потужність всмоктування складає 20-25% від споживаної потужності пилососа.


Циклонна система працює наступним чином. Потужний вихровий потік утворює воронку, втягує сміття та частинки пилу і збиває їх в щільну грудку всередині контейнера. Після прибирання бруд витрушують, а контейнер промивають і ставлять назад.


НЕРА-фільтр встановлюється на шляху виходу повітря з пилососа, завдяки чому повітря видувається в приміщення очищеним від мікрочастинок пилу та алергенів. Поверхня фільтра просякнута хімічним розчином, склад якого пригнічує наявність шкідливих мікроорганізмів.

Top