На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Вибираєм мишку для ПК та ноутбука

Перед покупкою мишки ви повинні оприділитись з її зовнішнім виглядом. І бажано з дизайном, щоб вона пасувала вам до пристрою з яким ви плануєте працювати. Тобто, якщо ви шукаєте мишку до ігрового ПК, то варто дивитись в сторону мишок з RGB підсвіткою, в той же час до стриманого ноутбука в металевому корпусі вона не пасуватиме.


Варто мати на увазі, що мишки бувають симетричні – це ті які мають симетричну форму і ними зручно користуватись, і правою, і лівою рукою та ергономічні – це ті, які підігнані під праву чи ліву руку. Якщо вам потрібна мишка для ігор, то вартує дивитись в сторону ергономічних мишок.


Не потрібно забувати, що вирішальним критерієм буде саме ваша рука, тобто ми рекомендуєм перед покупкою прийти в магазин та спробувати, чи вона вам підходить до руки. Є миші малих розмірів, відповідно людям з великими долонями буде некомфортно ними користуватись і навпаки.


За типом підключення миші бувають: дротові та бездротові. З дротовими все просто, а от бездротові у свою чергу поділяються ще на пару типів. Мишки які підключаються через Bluetooth: такі мишки працюють на відстані до десяти метрів. Якщо у вашому комп’ютері є вбудований Bluetooth-модуль, то ви запросто зможете під’єднатись. У всіх ноутбуках є вбудований Bluetooth-модуль, тому ви без проблем зможете її підключити. Плюс такого підключення в тому, що у вас залишається вільний USB вхід.


Wi-Fi мишки. Їхня головна перевага у автономності, однак якщо у вашому ПК не має Wi-Fi модуля, то прийдеться докупити. Цей варіант дуже подібний до мишок з Bluetooth підключенням.


Підключення через адаптер (радіо канал). У ПК чи ноутбук ви вставляєте радіо адаптер, через який сигнал передається на ПК.


Дротові мишки мають ряд переваг, головні: їх вам не потрібно заряджати, у таких мишках мінімальний час відгуку, з’єднання в них завжди стійке та стабільне.


Також мишки бувають лазерні та оптичні. Лазерні мишки можуть працювати на любій поверхні і на різних типах покриттів, в той час як оптичні мишки ні. Їм потрібний спеціальний коврик, який забезпечить вам максимальну точність.

DPI (роздільна здатність або чутливість) кількість точок на дюйм. Тут все просто, чим більша цифра стоїть біля абревіатури dpi тим буде точніший курсор. Якщо ви простий користувач ПК, вам не потрібно гнатись за високим значенням dpi. Вам підійдуть миші до 800-1500 dpi, в той час якщо ви обираєте мишку для ігор, то бажано щоб значення dpi було більше 1600. Також ігрові мишки пропонують вам самим переключатись між значеннями dpi.


Сьогодні багато мишок мають багато додаткових функцій, наприклад:


*перемикач dpi, особливо зручно буде геймерам чи тим людям хто на одному ПК грає та працює


*функціональні клавіші які можна запрограмувати під себе


*підсвітка корпусу


*безшумні клавіші, особливо актуально тим людям, які працюють вночі


Отже, обираючи мишку слід керуватись тим для чого вона вам потрібна і не потрібно нехтувати зручністю. Ми рекомендуєм перед покупкою прийти до нас в магазин і спробувати ту, яка буде для вас найкраща.

Top