На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як обрати посудомийну машинку?

За місткістю їх можна поділити на два типи45см та 60 см. Наприклад машинка завширшки 45 см вміщує 8-9 комплектів,в той час як машинки завширшки 60см – до 12-13 комплектів.


За типом установлення посудомийні машинки поділяють на вбудовані та ті які стоять окремо. Окремішні ви собі ставите у вільне місце на кухні, і їх видно. Вбудовані поділяються на частково вбудовані та повновбудовані. Їх різниця лишень у тому, що у частково вбудованих панель керування залишається видимою, а панель керування повністю вбудованих машин розташовується на верхній частині дверцят.


Як і інша побутова техніка їх можна ділити за класом енергоспоживання, класом миття та класом сушіння. Купуючи посудомийну машину, вибирайте найбільш економічні моделі - класу А/А+/А++ і вище. У порівнянні з технікою класу D або E вони споживають на 50-80% менше електроенергії. Логічно, що чим менша сама машинка, тим менше вона вміщує посуду, та тим менше вона витрачає води. Для багатьох машинок існує три основні режими миття: легкий, нормальний та інтенсивний ( в основному для каструль та сковорідок). У деяких моделей можуть бути до 20 режимів такі як: миття кришталю чи фарфору, парове очищення і так далі. Щодо сушіння то воно буває конденсаційне та сушіння з обдуванням теплим повітрям.


Також у більш дорощих варіантах можна зустріти функцію самоочищення, системи фільтрації та дробарку для відходів, не забиваючи дренажну систему посудомийної машини. Нові моделі посудомийних машин обладнані цифровим дисплеєм, щоб Ви уявляли, як багато часу займе певна програма миття, полоскання або сушіння. Крім того, деякі моделі містять елементи керування на верхній частині дверцят, щоб згладити зовнішню поверхню. Крім того, багато машин мають блокування дверцят від дітей.


Більшість машин обладнані функцією відкладеного старту, це потрібно на той випадок коли ви хочете, щоб миття посуди почалось у той період, коли йде найменше навантаження на електромережу, чи наприклад після того як ви пішли з дому по справам. Потрібно враховувати той фактор, що посудомийна машина може бути одним із найгучніших приладів у будинку, під час вибору машини обов’язково звертайте увагу на моделі які мають хорошу чи посилену звукоізоляцію.

Посудомийна машина. Що потрібно знати, та яку вибирати » Корисні поради

Top