На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Sony анонсувала повнокадрову беззеркальную камеру Alpha 1

Alpha 1 поєднує в собі високу роздільну здатність і високу швидкість роботи на рівні, який ніколи не досягався в світі цифрових камер. Компанія називає її технологічно просунутим і інноваційним продуктом.


Новий 50,1-мегапіксельний повнокадровий сенсор зображення Exmor RS завдяки модернізованому процесору обробки зображень BIONZ XR має продуктивність до 120 АФ / АЕ в секунду. Камера підтримує зйомку 10-бітного 8К-відео 4: 2: 0 з частотою 30 кадрів в секунду. Alpha 1 також здатна записувати 10-бітове 4К-відео 4: 2: 2 з частотою 60 або 120 кадрів в секунду. Можливості Alpha 1 по зйомці розширюються за допомогою системи електронного видошукача OLED Quad-XGA з діагоналлю 9,44 мільйона точок і частотою оновлення зображення до 240 кадрів в секунду.


Крім того, Alpha 1 оснащена функціями, які підтримують професіоналів в польових умовах, наприклад, підтримкою 3,5-кратного збільшення швидкості бездротової передачі FTP. Камера здатна автоматично регулювати експозицію навіть при різких змінах яскравості з затримкою реакції автоекспозиції до 0,033 секунди. Велика буферна пам'ять дозволяє знімати до 155 повнокадрових стислих зображень у форматі RAW або 165 повнокадрових зображень в форматі JPEG зі швидкістю до 30 fps з електронним затвором при збереженні повного автофокусування і відстеження автоекспозиції.Top