На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Представлена зарядка по повітрю Xiaomi Mi Air Charge

Xiaomi не перестає нас дивувати і вперто доказує, що майбутнє блище ніж нам здається. Цього разу вони стрибнули вище голови і вперше презентували світові Mi Air Charge. Нова зарядна станція дозволяє заряджати декілька пристроїв одночасно на великій відстані при максимальній потужності 5 Вт на кожний гаджет без використання кабелів або підставки для бездротової зарядки. Технологія передбачає використання спеціального пристрою в формі коробки, яка формує промінь для відправки перетворюються в електричну енергію міліметрових хвиль на пристрій.


Цікавим є те, щол ці хвилі передаються за допомогою ста сорока чотирьох антен. Всередині коробки є аж п’ять фазових антен, які у свою чергу допомагають виявити місце розташування гаджету, буквально за мілісекунди. Сумісний зарядний пристрій оснащений двома антенними блоками, які схожі на ті, що є в самому зарядному пристрою, але з меншим розміром.


Перший блок – це радіомаяк длля зв’язку з Mi Air Charge, другий – це приймальна антенна решітка, яка складається з 14-ти антен, які приймають міліметрові хвилі, котрі далі перетворюються в електричну енергію.


Top