На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Вибираєм очищувач повітря. На що звертати увагу?

В цій статті поговорим з вами про чисте повітря вдома, та самі очищувачі повітря. Тим паче,що це питання гостро стоїть в умовах епідемії та самоізоляції. По тій причині, що ми перебуваєм вдома чи не весь час. І не забуваймо, що у пилу міститься багато шкідливих речовин які не тільки заважають диханню, але і понижують імунітет та можуть викликати небезпечні захворювання.


Є така цікава статистика від Всесвітньої організації охорони здоров’я за даними якої 9 із 10 людей дихають дуже забрудненим повітрям. І це щорічно забирає понад сім мільйонів життів по всьому світі. Отже, на що саме потрібно звертати уваги при виборі очищувача? Відповідати на це питання варто з того, на яку саме площу він вам потрібен. Є моделі які розраховані на 20 м², а є – для 70 м² і навіть більше. Якщо вам важливо переносити очищувач із кімнати в кімнату, варто звертати увагу на мобільні версії очищувачів, які з легкістю ви можете переносити куди завгодно. Проте, якщо потрібен очищувач в кожну кімнату, то обирайте саме по площі кімнат. Важливим, є значення CADR (Clean Air Delivery Rate). Це абревіатура, яка позначає комбінацію показників класу фільтрації очищувача та продуктивності його вентилятора. Вона вказується в обсязі повітря яке проганяється за годину. І саме CADR говорить про ефективність побутових моделей очищувачів.


Кожну модель очищувача характеризує універсальний параметр CADR, який у свою чергу допомагає вам зрозуміти, який обсяг повітря вона може очищати за одну годину.


Важливо оприділитись для чого саме вам очищувач повітря? Бувають моделі які лиш очищують його, а бувають і такі, які мають функцію зволоження. Чим більше технологій очищення використовує прилад, тим більша його ціна. Очищувачі повітря із електростатичними фільтрами іонізують повітря та притягують забруднення. Їх легко мити під струменем води. Такі моделі підходять ідеалььно для очищення та зволоження повітряв кімнатах. Круто коли є і HEPA-фільтри (High Efficiency Particulate Absorption) які високоефективно затримують частинки бруду. Функція ECONAVI дозволяє економити електричну енергію, допомагають оптимізувати роботу системи: очищувач включається тільки тоді, коли вам це потрібно.


В ідельному розкладі очищувач повинен працювати цілодобово, тому не потрібно нехтувати заміною фільтрів, щоб він не перетворився з очищувача на забруднювач повітря. У деяких очищувачах повітря є датчики контролю ступеня зношеності фільтрів, або на панелі управління є індикатори, які сповіщаютьпро те, що потрібна заміна фільтру. Іноді, в деяких моделях ви можете скачати аплікацію за допомогою якої ви зможете керувати ним через смартфон.


Важливий критерій вибору очищувача повітря є рівень шуму, щоб вам не хотілося вимкнути його одразу після включення. Якщо ви бажаєте, використовувати прилад під час сну, то в нагоді стане безшумний режим роботи.


Top