На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Спліт система чи кондиціонер?

Отже, яка різниця між спліт-системою та простим кондиціонером? Як зробити правильний вибір та залишитись у виграші? Почнім із спліт-системи. Вона використовується для охолодження чи нагрівання повітря та допомагає контролювати рівень вологи в кімнаті. Це дуже важливо для людей які страждають на алергію. Основна відмінність спліт-системи від кондиціонера заключається в тому, що спліт-система розділена на два різних, віддалених один від одного компоненти. Зовнішня секція – це своєрідний компресор, який ініціює процес охолодження, тоді як внутрішня секція складається з випарника і вентилятора. Дві секції з'єднані між собою набором електричних проводів і трубок, які часто називаються лініями, які у свою чергу використовуються для транспортування повітря між двома секціями.


Спліт-система та кондиціонер це є різновиди кліматичної техніки, вони потрібні для виконання одинакових функцій. Головна їх відмінність в будові обладнання. Моноблочні кондюки складаються з одного апарату, в той час як спліт-системи із двох. Із цього випливає висновок, що спліт-система це різновид кондиціонера. Важливо, що моноблочні кондиціонери можуть пристосовані для кріплення на вікнах та є мобільними. На ринку віконні кондиціонери є різної потужності, і як правило її вистачає для підтримки хорошої температури в середині приміщення. Ще вагомим плюсом є те, що у віконних моноблоків не можливий витік фреону. Монтаж мобільним кондиціонерам не потрібний, і це також зараховуєм до плюсів. Для їх роботи не потрібно свердлити стіни чи взагалі міняти вікна. Вам потрібно лишень підключити моноблок до електро мережі та прикріпити гнучкий повітряний провід до вікна. Говорити про те, що такі моноблоки є мобільними і ви можете брати його з собою чи то на дачу, чи з квартири у квартиру думаю не варто.Що обрати?

Яка б не була банальна відповідь, але це вибір кожного особистий. Який б не був кондиціонер він вам допоможе запобігти розповсюдженню бактерій, зволожити повітря чи усунути зайву вологу вдомі. Звертайте увагу на: рівень шуму та потужність яку має пристрій; чи є можливість вільно розташувати; дистанційне керування буде хорошим бонусом та зекономить вам багато вашого часу; наявність різного роду фільтрів. Ми не можемо сказати, що є кращим, оскільки тут дуже все персонально. Комусь спліт-системи є ідеальними, а комусь моноблок стає вирішальним фактором при виборі.

Xiaomi представила дешевый кондиционер (фото) - Главком

Top