На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Intel показала в яких задачах Core i7 є кращим ніж M1 від Apple

Наприклад, експорт презентації PowerPoint в PDF ноутбуки з Intel Core i7-1185G7 11-го покоління і 16 ГБ ОЗУ виконують в 2,3 рази швидше, ніж MacBook Pro на M1. В даному випадку PowerPoint повністю підтримує M1 і працює без емулятора.


Ще один приклад - програма Gigapixel AI для збільшення різкості зображення за допомогою штучного інтелекту. Тут Intel Core i7 працює в 6 разів швидше, ніж M1. Але є один важливий момент - програма розроблена з урахуванням переваг апаратного прискорення всередині процесорів Intel.


Що стосується ігрових завдань, ноутбук з Core i7 показав велику продуктивність в деяких тайтлах, проте в половині випадків Intel порівнювала ігри, які не підтримують Mac. На графіку такі ігри мають нульове значення FPS.


Крім того, Intel провела тест часу автономної роботи, в якому MacBook Air з M1 і Acer Swift 5 з Core i7 показали практично однаковий результат - трохи більше 10 годин. Для тесту запустили Netflix з декількома додатковими вкладками в браузері. На Mac використовувався Safari, а у випадку з Acer - Google Chrome. Яскравість екрану і там, і там викрутили до 250 ніт.


Нагадуєм, що Apple оголосила про перехід на процесори власної розробки в Mac в червні 2020 року. Перші MacBook Air, MacBook Pro і Mac Mini на фірмовому чіпі M1 були представлені 10 листопада.Top