На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Що таке Clubhouse та чи вартує в ньому зареєструватись?

З'явилась вона вже давно, а саме в минулому році у квітні місяці. Це в нас вона набрала популярності лиш зараз. Головна відмінність полягає в тому, що тут присутня незвична взаємодія між користувачами. Якщо у фейсбуці ми привикли, публікувати контент, мінятись відео та картинками, то тут такого не має. Усе спілкування в Clubhouse зводиться лишень до звуку. Своєрідна говорилка, для тих хто фанатіє від голосового спілкування.


Одна з головних причин великого ажіотажу навколо клабхаусу є особливість реєстрації в ній. Щоб зареєструватись в Clubhouse, новим юзерам потрібно спеціальне запрошення. Такий інвайт до Clubhouse можуть видати лише вже зареєстровані на цьому майданчику учасники. Новий учасник повинен дістати десь такий приглос, і тільки після цього він зможе створити свій власний профіль. Уже зареєстровані користувачі соціальної мережі Clubhouse зазвичай можуть роздати до трьох інвайтів новим учасникам.


До речі, творці Clubhouse нещодавно заявляли, що найближчим часом ця соціальна мережа може стати загальнодоступною, і вже до кінця цього року новим користувачам більше не знадобиться добувати запрошення для створення профілю на цьому майданчику. Проте скептики мають певні сумніви щодо такого рішення, оскільки раніше вже були прецеденти, коли популярні проекти, котрі відмовилися від системи інвайтів та стали загальнодоступними, дуже швидко втрачали свої позиції.


ЯК ПРАЦЮЄ Clubhouse? Користувачі Clubhouse можуть створювати окремі кімнати — та запрошувати до них своїх друзів. Також можна приєднуватися до будь-яких уже створених відкритих кімнат. У таких голосових чатах учасники можуть або тільки слухати, або і слухати, і брати участь у дискусіях.

У власника кімнати, тобто людини, котра створила її, є права модератора. Модератор може відкривати або закривати доступ до чату для пасивних слухачів, а також дозволяти або забороняти кожному учасникові голосове спілкування всередині каналу.

Реєстрація в Clubhouse

Щоб отримати дозвіл на голос у Clubhouse, учасник кімнати зі статусом слухача має «підняти віртуальну руку». Якщо модератор схвалить його запит, такий учасник зможе не тільки слухати, але і взяти активну участь у розмові.

Спілкуватись можна на любі теми які ви лишень там знайдете, також прикольно є те, що там ви можете натрапити на відому зірку і напряму поговорити з нею про що завгодно.


Top