На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як вибрати мультипіч?

В сьогоденні мультипіч це своєрідна портативна настільна електродуховка, яка вміє випікати, запікати на грилю та навіть жарити на фритюрі. Працює по такому принципу, що нагрівальний елемент нагріває повітря, який взаємодіє з їжею. Що цікаво, якщо жарити курку то можна і без масла, шкірка виходить хрустка, а м'ясо сочним. Якщо ж добавити води в чашу, то вона відмінно підтушкує продукти.


ЯК ПРАЦЮЄ МУЛЬТИПІЧ?

Найперше галогенні нагрівачі прогрівають повітря всередині печі. Потім вентилятор рівномірно переганяє гарячі маси всередині. Якщо мультипіч працює в режимі грилю, вертел прокручує продукти, підставляючи їх під потік гарячого повітря. В режимі конвенції продукти занурюються в висувну чашу і готуються під тиском гарячого повітря.


БІльшість мультиварок між собою є дуже похожими та алгоритми їх роботи також, тому привиборі мультиварки операйтесь на габарити. Тут потрібно виходити з того скільки у вас в родині людей. Не менш вагомим є наявність аксесуарів, які суттєво допоможуть у приготуванні їжі. По розміру мультиварки діляться на малі, середні та великі.


ФУНКЦІОНАЛ

Навіть найдешевша, найпростіша мультиварка буде мати функцію гриля, запікання та жарити у фритюрі. Коли ви обераєте дорощу модель, може бути функція приготування йогурта, а також: вона м оже розморужвати, готувати шашлик, розігрівати їжу цим самим заміняти вам мікрохвильовку. Якщо у вас дієта, вона може виступати в ролі дієтичної фритюрниці, вам знадобиться буквально столова ложка олії чи масла. Якщо ви полюбляєте стейки, вона із легкістю вам з цим допоможе, випікати тістечка також не буде для неї проблемою. У моделях з декількома чашами зручно одночасно готувати основну страву і десерт - погрозиввши продукти в різні відсіки.


ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

Мультипіч вміє запікати як електропіч і працювати як мультиварка. Заради економії вашого часу, та зручності приготування, вам необхідн опридбати наступні аксесуари: гриль-решітку, вона позволяє готувати м'ясо та овочі гриль. Корзина для фритюра, з її допомогою можна приготувати смачну картоплю фрі. Лопатки для їжі - для перевертання без шкоди для металевої чаші. Щипці для випічки - щоб легко виймати гарячу їжу з чаші.


Щоб оприділитись яка саме мультипіч вам потрібна, необхідно зрозуміти, що саме ви від неї очікуєте. Чим більше потрібно функцій, тим більше аксесуарів повинно йти в комплекті. Також бажано співвідносити побутовий прилад з апетитами сім'ї та розмірами кухні.

Top