На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Amazfit Bip U Pro чому він кращий до 2000грн?

Розумні годинники перестали бути дивовижною дрібничкою, це корисний компаньйон для вас і вашої портативної техніки. Діапазон до 2000 гривень для розумних годинників в 2021 році - це вже масовий ринок «для всіх і кожного». Такий пристрій коштує на сходинку вище фінтес-браслета та і основна візуальна відмінність у великому дисплеї, на якому банально поміщається більше інформації, ними легше управляти. Тому покупці все частіше звертають увагу не на браслет, а на розумні годинники. Тим більше, що цінова різниця між дорогим браслетом і не найдорожчими годинами вже розмита.


Що ж робить Amazfit Bip U Pro кращим вибором до 2000 грн?


GPS супутникова навігація в смарт-годинах - це, наприклад, можливість обходитися без смартфона на пробіжці, при цьому зберігаючи маршрут в історії ваших занять. І це апаратна функція, яку не вийде додати з оновленням прошивки. І вона є в Amazfit Bip U Pro, що робить цей годинник більш привабливими для покупки.


Оприділення вмісту кисню в крові корисна, але поки досить рідкісна в смарт-годинах функція, яка поки ще є не у всіх моделях годин. Високоточний оптичний датчик і технологія OxygenBeats вимірюють ступінь насичення крові киснем, дозволяючи оцінити самопочуття, рівень стресу або ефективність фізичних навантажень. Очевидно, що ці додаткові дані можуть використовуватися в самих різних алгоритмах і підвищувати точність визначення різних параметрів, що відслідковуються розумними годинами.


Великий екран це взагалі дуже важлива відмінність розумних годинників від фітнес-браслетів, але Amazfit Bip U Pro володіє найбільшим дисплеєм серед усіх конкуруючих пристроїв. Сенсорний екран з діагоналлю 1,43 "і роздільною здатністю 320 на 302 пікселів має широкі кути огляду і хороший запас яскравості, щоб відображати максимум корисної інформації в будь-яких умовах. Вид екрану гнучко настроюється, можна самостійно вибрати виведені на нього параметри і стиль їх зображення. В пам'яті гаджета встановлено чотири розкладки екрану, але додатково є більше 50 альтернативних варіантів на будь-який смак.


Просунуті спортивні функції смарт-годинники пройшли великий шлях від простеньких наручних годинників до справжніх фітнес-машин. Amazfit Bip U Pro підтримує більше 60 видів тренувань, в кожному з них алгоритми аналізують частоту серцевих скорочень, кількість спалених калорій і специфічні параметри конкретної тренування. Наприклад, швидкість, темп, час або дистанція. Є і функція контролю зони пульсу для підтримки ефективності ваших вправ. Такого арсеналу немає в більшості конкуруючих пристроїв, де типи тренувань можна перерахувати на пальцях однієї-двох рук.

Amazfit Bip U Pro: лучшие умные часы до 2000 гривен-9


Вбудований мікрофон тут є не тільки сам мікрофон, але і підтримка голосових команд, включаючи сервіс Amazon Alexa. Це ще одна фішка, що говорить про рівень пристрою. У конкурентів в такому ціновому діапазоні вона до сих пір зустрічається рідко. А для компактного гаджета без клавіатури можливість голосом встановити нагадування або отримати інформацію про погоду навряд чи буде зайвою.


Аналіз сну ви спите, а розумний годинник працює. Моніторинг сну - функція, в якій задіяна як техніка, так і алгоритми. Amazfit Bip U Pro вміє визначати фази сну і, на основі їх тривалості, контролювати реальну якість вашого відпочинку. Аналізуючи зібрані дані ви зможете вибрати оптимальний час для сну і прокидатися в бадьорому настрої, відчуваючи себе повноцінно відпочив.

Top