На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Представлений дрон DJI FPV з ефектним управлінням від першої особи

Компанія DJI представила свій перший дрон типу FPV (first person view - «вид від першої особи»). Називається він просто: DJI FPV. Судячи з усього, дрон подарує вам дуже круті відчуття від використання, з ним скучати точно не прийдеться зовсім. А продумане до деталей керування від першого лиця дасть максимум емоцій. DJI FPV - відносно невеликий дрон. Його злітна маса становить 795 грамів.Проте набагато важливішу роль тут грає комплект, в нього входить сам дрон, пульт та окуляри для управлінян ним. Саме так, власне окуляри роблять з нього той самий FPV. Окуляри отримали два двохдюймових дисплея розширенням 810p з частотою оновлення зображення 144 Гц. Зображення сюди передається по цифровому каналу за допомогою власної технології OcuSync.


Насправді ці окуляри є мега важливими для дронів такого типу. Вам попросту не вийде політати без них. Помимо цього, такі дрони мають ще одну відмінність, а саме їх камера зафіксована практично нерухомо на дроні і не прагне вирівняти горизонт. Літати на дроні FPV набагато складніше, ніж на звичайних, тому вони не рекомендуються для покупки новачкам. При цьому DJI робить ставку на простоті управління - він підійде в якості вашого першого FPV-дрона.


Важливо, що при проектуванні дрону, цього разу DJI зробили дизайн DJI FPV спеціально з оглядкою на поліпшену аеродинаміку для великих швидкостей:


Це особливо необхідно для дрона такого типу. До речі, його вигідно відрізняє масивна батарея, що дозволяє літати цілих двадцять хвилин. Якщо вам здається, що це мало, оскільки ваш Mavic вміє довше, то як вам таке: зазвичай FPV-дрони літають від трьох до десяти хвилин. У DJI FPV три режими польоту: Normal, Sport і Manual. У першому максимальна швидкість досягає 54 км/год. В цьому режимі дрон літає як будь-який інший дрон: автоматично вирівнює горизонт і підтримує висоту. Також тут працюють датчики наближення, які уповільнюють дрон в разі потреби. Спортивний режим дозволяє розігнатися дрону до 97 км / ч. Від Normal його відрізняє тільки швидкість, але він також автоматично вирівнюється і підтримує висоту. Датчики наближення, як і в Manual, тут не працюють. Але якщо ви хочете робити всякі фігури вищого пілотажу, то вам в «ручний» режим. Максимальна швидкість становить 140 км / ч. Але тут вже треба повністю контролювати процес польоту самому.


У разі, якщо вас щось турбує під час польоту, можна натиснути на «аварійну» кнопку. У неї функціональність стоп-крана: після натискання на неї дрон зупиняється. Але це не означає, що літати на такому дроні безпечно.


Ну а тепер поговорими про мінуси. І це його ціна. Скажу зразу це дорогий дрон. Він вартує 1300 доларів США. І так, за ці гроші ви получаєте все необхідне для польотів.
Top