На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Обзор на Marshall Major IV

У Marshall з'явились новенькі Marshall Major IV, вони виступають логічним продовженням дуже популярної серії накладних навушників. І про популярну серію я не так просто, на вулицях любого міста можна зустріти безліч людей саме із навушниками із серії Marshall Major. Нове покоління навушників, дивиться красиво, звучать дуже круто та головне довго працюють. А тепер давайте детальніше.


Як і попередні модель Major IV відрізняються упізнаваним дизайном, їх дуже важко переплутати з іншими навушниками. На чешечках видніється логотип Marshall , білі букви чітко видніюються на чорному фоні. Ну їх впізнаваний ретро стиль. У той же час, якщо порівнювати новинку з моделями минулих поколінь, то різниця відчутна. Наприклад, обробку під шкіру замінили на софт-тач пластик. Зникла і м'яка подушечка-підкладка в наголов'я. Це на мою думку здешевило їх, втратилась своєрідна магія Marshall.


Навушники круті не тільки самобутнім старомодним дизайном, але і доволі практичними та корисними якостями. Як і попередні моделі, Major IV легкі, при цьмоу сама конструкція не викликає сумнівів у її міцності. Використовуються металічні петлі, а чашки у свою чергу можна скласти. Заради справедливості варто сказати, що навіть у складеному вигляді вони займають багато місця, і у кишеню вам точно не влізуть. Навушники навіть просто приємно розглядати, по тій причині, що бічні поверхні оброблені вінілом, узголів'я з екошкіри, для повного щастя хіба що чохла для перенесення всієї цієї краси в рюкзаку не вистачає.


Маршалівський консерватизм мені направду до душі, тому ж концепція керування також не змінилась. Переключати треки, міняти гучність та ставити на паузу можна робити джойстиком золотистого кольору. Він справді зручний у повсякденному використанні, а головне не потрібно знімати рукавиці у холодну пору року. Особисто в мене на посадку Marshall Major IІ чи Marshall Major IІІ зауважень не було. Амбушюри у попередніх були зручні, доволі м'ягкі, та оголов'я навушників не давило. Проте саме у Marshall Major IV амбушюри стали ще зручнішими, в них змінилась форма, вони стали ще м'ягшими. На мою суб'єктивну думку нічого не змінилось: зимою буде чуть тепліше, а от літом будуть парити і буде жарко.

Marshall Major Bluetooth IV Black купить наушники в Киеве, Днепре и Одессе  – Soundmag


До вашого смартфону навушники підключаються через Bluetooth 5.0. Варто наголосити, що попередні моделі мали у собі кодек Aptx, четверте покоління вже цього кодека не має. На його місце прийшов базовий кодек SBC. Розмір драйверів у порівнянні з третім поколінням не змінився - це все ще старі добрі сорока міліметрові динаміки. Навушники без системи шумодаву, тому ізоляція від посторонніх звуків залежить від прилягання чашечок та зовнішнього середовища. У комплекті помимо самих навушників можна знайти і кабель підключененя до 3,5-мм роз'єму. Є ще дуже кльовий варіант використання, коли дві пари навушників Marshall з'єднані по шнуру, а звук йде через Bluetooth. Звісно функція не на кожен день, але коли ви у дорозі і бажаєте обоє подивитись фільм, то вона буде доречна як ніколи.


Розповідати про звук Marshall Major IV цікаво з тієї точки зору, що вони орієнтовані на рок та гітару з упором на низькі та високі частоти, які дуже влучно підкреслюють баси. Класична музика звучить на них не так цікаво, не вистачає об'ємної сцени - втім, якщо слухати треки по дроту з якісного джерела, то вийде почути кожен з інструментів окремо. У випадку з Bluetooth-прослуховуванням, так буває не завжди. Зв'язок через Bluetooth стабільний, тут все в порядку. Під час прослуховування музики вас не будуть тривожити обриви чи заїдання музики. До плюсів можу віднести пам'ять на два пристрої: ви можете чергувати прослуховування музики.


Поговорим тепер про час роботи. У навушників Marshall Major III час роботи становив аж 30 годин. Здавалось вони працюють вічно. Marshall Major IV показує рекордні 80-90 годин роботи на одному заряді. Це мега довго. Якщо, наприклад, слухати музику дві-три години на день, то навушники можна заряджати раз на місяць. До речі, тепер навушники підтримують як провідну, так і бездротову зарядку. У першому випадку буде потрібно кабель USB Type-C, він додається в комплекті, блоку живлення, як зазвичай, немає. Є й швидка провідна зарядка: після 15 хвилин зарядки навушники пропрацюють 15 годин. Якщо ви бажаєте заряджати через безпровідну зарядку вам потрібна сумісна Qi-зарядка, навушники заряджаються через праву чашку, цей момент потрібно враховувати.


Як висновок, можна сказати що Marshall зміг гідно продовжити свої же традиції. Четверта модель вартує уваги і того. щоб її купляли. Наявність безпровідної зарядки, тривалого часу роботи є лиш стимулом для покупки. А звук став тільки кращим, чіткішим із виразними басами.

Marshall Major IV Review | PCMag

Top