На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як провірити смартфон перед покупкою?

Потрібно розуміти, що коли ви надумали купляти б/у телефон, рекомендацій є просто безліч. На що сампе звертати увагу, як не прогадати, щоб в результаті залишитись у виграші. Ми виділили, дійсно основні, які ми впевнені вам допоможуть.


Найперше потрібно провірити коробку.

Отже, першим ділом провіряєм коробку на наявність того, що телефон був у користуванні. Часто буває так: ви перебуваєте у пошуках телефону. І на різних площадках пропонують нові, запаковані, які ніби то у користуванні не були. У такій ситуації найперше потрібно звернути увагу, чи ціла коробка і всі пломби на місці. Якщо плівка відсутня або і взагалі поклеяна криво - значить телефон як мінімум відкривали, а то і взагалі він був у користуванні. Також про це, можуть свідчити розірвані або надрізані пломби та бірки.


Шукаєм царапини та різного роду вм'ятини.

Зовнішній вигляд смартфону також є дуже важливим. І тут ми не про дизайн. Важливо, щоб корпус телефону був чистий та цілий. По тій причині перед покупкою потрібно мега уважно перевірити корпус на наявність сколів, вм'ятин чи царапин. В першу чергу ваша увага має бути прикута до найбілш болючих місць, а це місця біля роз'ємів (для заряджання та для аудіо). Найчастіше страждають вони. Ваша увага повинна бути прикута до кутів апарату. Звісно, що вони не повинні бути битими чи поцарапаними. Вартує провірити і тильну сторону. Телефон не має люфтити чи поскрипувати. Берете телефон у руки, і елементарно легенько надавлюєте на екран чи задню частину, ц едопоможе вам провірити його на наявність скрипу.


Провірка смартфону на наявність фото, різних файлів та дзвінків.

НАступний етап, як провірити смартфон перед покупкою має бути таким: ви берете телефон до рук. Заходите в галерею і дивитись чи раптом не має фотографій чи файлів минулого користувача. Телефон може бути запакований зі всіма бірками, і взагальному виглядати як новий, але є умовірність що він був у використанні. По тій причині після включенян вартує провірити дзвінки та смс. Щоб провірити журнал дзвінків, вам необхідно зайти у додаток "Телефон", нажати на кнопку із зображенням годинника та подивитись були по ньому проведені телефонні розмови чи ні.


Важливим етапом буде провірка роботи камери. Для цього відкриваємо додаток "Камера". І робите декілька провірюючих знимків. Важливо, щоб фото які у вас вийшли були чіткими, не розмитими. Без різних артефактів. Найкраще при хорошшому освітленні фотографуєте чистий та білий аркуш паперу. Потім отримане фото збільшуєте та провіряєте сенсор екрану на наявність чи відсутність битих та горілихззз пікселів. Якщо на білому фоні буде видно різнокольорові точки, значить матриця є бита. Також можна для цього використовувати різні додатки, наприклад: Display TEster, Yet Another MultiTouch Test та багато інших. Вони доможуть вам оприділити і кількість горілих пікселів, виявляють "мертві" зони екрану, та сліди рідини якшо він був залитий. Якщо у вас це все видно, тоді такий смартфон до покупки ми вам взагалі не рекомендуєм.


Важливо увімкнути Wi-Fi та провірити швидкість роботи мережі. Якщо з'єдання є стабільне та хороше, без обривів, тоді з Wi-Fi модулем є все в прорядку. Перевіряйте роботу GPS. Включивши GPS смартфон повинен чітко та без помилок оприділити своє місце перебування. Зверніть увагу на підсвітку в екрані. Вона повинна бути чітка та без засвітів. Мерехтіння повинні бути відсутні взагалі та не повинні залежати на якому рівні яскравості ви провіряєте. Обов'язково провіряйте чи збігається ІМЕІ який є присвоєний даному смартфону при виготовленні на заводі. Він повинен збігатись з тим, що є на чеку (якщо такий є) та тим що на коробці та у самому смартфоні. ІМЕІ зберігається у прошивці смартфону і використовується операторами мереж для блокування кредитнких смартфонів.


Найкраще ми вам рекомендуєм не купляти "сірі" телефони. А при потребі звертайтесь у наш магазин ,в якому наші менеджери вам із радістю допоможуть підібрати повністю функціональний та справний телефон який вас буде тішити не один рік

Top