На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Apple розказала яку користь принесла відмова від адаптерів живлення

У минулому році Apple припинила комплектувати нові моделі iPhone блоками живлення. Багатьом користувачам це не сподобалось. І вони почали активно критикувати компанію, звинуваючи її у "жлобстві". Були і такі які поставились до цього із розумінням, оскільки виробник наголошував на скорочення шкоди для екології.


Зовсім недавно компанія випустила звіт, в якому підкреслила, яку ж це принесло користь для навколишнього середовища. Apple заявила, що відмова від комплектних адаптерів живлення дозволило їй заощадити 861 000 тон міді, цинку і олова. Споживання енергії знизилося на 13,9 мільйона кВт · год, а викиди CO2 до 22,6 млн тонн з 25,1 млн. Також за рахунок зменшилася упаковки iPhone вдалося скоротити вуглецевий слід, оскільки вантажні піддони з продукцією тепер можуть вмістити до 70% більше коробок iPhone 12. Через те, що адаптерів живлення не має, це призвело до зменшення кількості пластику та цинку, необхідних компанії ( саме в блоках живлення їх використовується найбільше).


Тепер наступні моделі MacBook Air використовують 40%перероблених матеріалів, а 99% переробленого вольфраму йде в iPhone 12 і Apple Watch Series 6. Заходи щодо скорочення вуглецевого сліду також привели до того, що 39 000 метричних тонн електронних відходів не відправляться на звалища в 2020 фінансовому році.

Top