На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як монтувати відео на смартфоні?

Щоб стати популярним у соц. мережах мало вміти гарно знімати відео, потрібно ще гарно їх монтувати. Не буду лити воду, а перейду зразу до списку програм, які допоможуть вам у монтуванні.


KineMaster - це дуже проста та інтуїтивна програма. Одна з її головних фішок в тому, що вам не потрібно думати в якому порядку закидувати ролики, тому що ту є функція нелінійного монтажу. Якщо у вашому кадрі мало світла, не біда. Ви з легкістю зможете поправити експозицію чи добавити контрасту. А лишні об'єкти кадруються в один клік. Ви з легкістю можете добавити рукописний текст - хороший вибір для тих користувачів, які втомились від простих шрифтів. Озвучуючи закадрово відео, ви станете на крок блище до топових блогерів з ютубу. Якщо ви любите заморочуватись над монтажем, доводити картинку до ідеалу цей редактор підійде саме вам. При цьмоу він також підійде новичкам, які до цього не працювали з подібними програмами, але мають велике бажання освоїти ази монтування.


Adobe Premmiere Rush. Цей відеоредактор належить сімейству Adobe. Головна його особливість полягає у можливості синхронізації з іншими програмами цього виробника. А їх як ми знаємо є багато. До них можна віднести і Photoshop, і Premiere Pro. По тій причині відеоредактор підійде тим, хто вже нацокався працбювати звідео на ПК. Інтерфейс цієї програми по своїй суті є спрощеним варіантом прем'єрки від Adobe. Почавши монтувати на своєму телефоні ви з легкістю зможете закінчити відео монтаж, на своєму ноуті або ПК. У вашому доступі буде більше чотирьох відеодоріжок. Любі картинки, відео футажі чи анімація у вашому доступі. Три аудіодоріжки допоможуть зробити ваше відео ще професійніше. Ви можете поставити музику на відео, по верх музики добавити звукові ефекти і це все озвучити. І вийде так що одне одного не перебиває. А гармонійно доповнює.


Movavi Clips. Ще один редактор для нелінійного монтажу. У Movavi ви з легкістю зможете нарізати відео, розставити кусочки відео у довільному порядку та поверх кинути олюблений трек. Режим слоу-мо, можливість добавляти емоджі та любимі стікери будуть виступати лишень плюсами для вас. Це дуже оптимальний та хороший варіант для новачків, якідо того ніколи не мали справу із монтажем на смартфоні. Оскільки тут передбачений цілий курс для "чайників". Хорошим бонусом буде те, що розробники попіклувались про вас і на офіційному каналі програмки регулярно випускають відео з новими функціями. Недолік тут один - це водяний знак на роликах який появляється опісля монутвання. Але оформивши місячну підписку, про нього можна забути.


Magisto. Додаток, який використовує максимум штучного інтелекту, для того щоб отримати захоплююче відео для соціальних мереж. З цим додатком все до неможливості просто. Ви повинні добавити свій відеоролик, вибрати фоновий трек з бібліотеки, підібрати стиль для редактури. В самому додатку є безліч стилів за допомогою яких ви зробите своє відео незабутнім. Інтуїтивно додаток сам обріже відео, щоб воно виглядало більш красиво.


InShot. Один із найпопулярніших додатків для монтування відео, в якому ви зможете працювати навіть з картинками та гіфками. Для InShot не проблемою буде створити колажі та ролики для соціальних мереж. А здатність розмивати задній фон буде лишень вагомим бонусом при створенні відео. Всі обожнюють цей додаток через його зручність.


FilmoraGo. Дуже інтуїтивна програмка для створення постів у соціальних мережах. З її допомогою ви можете склеювати відео ролики в один, добавляти переходи та різні фільтри. Вибираючи ефекти накладання, ви можете отримати захоплюючі ролики в стилі любимих серіалів. Тут також є можливість добавляти стікери, різні прикольні емоджі.


PowerDirector. Крутий додаток, який по свому функціоналу може змагатись з комп'ютерними і ноутбучними версіями. Крім звичних фільтрів, емоджі, добавляння титрів цей додаток вміє: працювати з хромакеєм (можна переносити чи себе ччи предмет, який ви знімали в інше місце. Для вам достатньо зняти відео на зеленому фоні, потім забрати його з допомогою функції Chroma та поставити на його місце картинку чи відео.) Робота з відео в 4К тепер монтаж роликів з таким розширенням можливий і на смартфонах. Правда тут є момент, ваш телефон повинен бути потужним, щоб змогти опрацьовувати такі кількості даних. Ефекти подвійної експозиції. Ви можете накладати декілька зображень одне на одне.
Top