На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Обзор на Kraken X: крута ігрова гарнітура від Razer

Щоб бути якісною гарнітурою та гарно звучати не потрібно шукати серед дорогих топових моделей. Я в цьому особисто переконався після тестування Kraken X.


Що у комплекті?

Комплект простий, він межує на межі із жлобським я б сказав. Ви отримуєте: самі навушники, довгий кабель з роз'єднаними роз'ємами для мікрофона та аудіо та традиційний набір макулатури у вигляді інструкції та наклейок. Основний кабель зручний та доволі легкий, по довжині має 1,3 метри, на протилежному кінці розпаяний Г-подібний mini-jack.


Про дизайн.

Говорити про дизайн я завжди не люблю. Не люблю по тій причині, що скільки людей стільки і думок. Особисто мені дизайн припав до душі. Він простий та лаконічний, перед нами всі знайомі Kraken, просто в чуть меншому корпусі. Razer позиціонує дану модель як портативну, тому розміри були зменшені. Але попри це вони все одно є доволі масивними навушниками. Притензій до якості збірки в мене не має абсолютно. Логічно, що переважає пластик. Завдяки і цьому вони легкі. З пластику виконане оголов'я на якому акуратно нанесений логотип компанії. Матеріали дуже практичні і на них не залишаються сліди зовсім. Для портативної моделі це звісно великий плюс. А от те, що навушники не складаються і кабель не від'єднюється я не розумію. Це ж має бути маст хеф для навушників, які позиціонують себе як портативні.


Про зручність у користуванні.

Особисто мені навушники дуже зручні і сильно сподобались. І через те що вони легкі, їх вага буквально 250 грам. При довгому користуванні вуха не болить та голова зовсім не давить. Навушники не жмуть , і посадка в той час надійна. Амбушури виконані із декоративної шкіри, і вони про себе нагадають літом коли буде жарко, але це буде єдиний ньюанс. Амбушури самі є легкими та вуха не парять та дуже добре тримають свою форму. На корпусі лівої чаші стоять базові органи управління - регулятор гучності та кнопка відключення мікрофона.


Тепер про звук. Якщо коротко - він дуже приємно здивував.

Всі навушники від Razer мають хороший звук. Ну направду ж важко знайти якісь їхні навушники у яких звук буде не сильною стороною.Правди кажучи їхні навушники заточені під ігри, в них дуже багато басу та мало високих частот. Цікаво, що Kraken X виявились вийнятком із правил. В них не має такого штучного роздутого басу, який собою перекриває інші частоти. Високі також присутні, та є деталізація. Щодо низьких то вони чіткі, зібрані воєдино, від такого звуку зовсім не болить голова. Граючи в ігри в них ви будть спокійні, ви все почуєте навіть дуже почуєте. Якщо б мені давали описати для чого вони найбільше підходять то я б сказав, що це навушники найперше для ігор та фільмів, а вже потім для музики.


В них також є підтримка віртального звуку 7.1, вона активовується у Windows 10. Правди кажучи, звук який виходить з сорока міліметрових драйверів настільки хороший, що йому не потрібна багатоканальність. В PUBG в мене не виникло ніяких проблем із позиціюванням.


Про мікрофон.

Як я писав вище, мікрофон тут не знімається, як невеликий плюс його можна загнути в сторону чаші, і тоді при траснпортуванні буде вам трошки зручніше. Ніжка у мікрофоні згинається і його ви можете зручно налаштувати під себе. Мені звук з нього сподобався, враховуючи їх ціну він хороший. Мікрофон звучить круто вже з коробки.


Як висновок можу сміло радити Razer Kraken X всім любителям ігор, які хочуть мати якісні навушники не за всі гроші світу. Вони получились легкими і що головне комфортними, а їх звук вас буде тішити що у іграх, що у фільмах.


Top