На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Huawei Freebuds 4i - огляд навушників

Huawei Freebuds 4i це нові навушники від китайської фірми Huawei. Що вас чекає у комплекті? Поставляються вони у доволі прикольній коробці. Виконана вона із твердого картону. В ній ви також знайдете: USB Type-C кабель (для зарядки), пару змінних амбушурів та макулатурку ( документація та інструкція використання). Навушники бувають у трьох кольорах: чорному, червоному та білому. Тут обирати варто тим принципом який колір вам більше до вподоби. Сам футляр є доволі малих розмірів та глянцевий. Тактильно він дуже приємний, та з легкістю ви зможете його заховати у кишеню свої штанів. На лицевій стороні видніється надпис Huawei, а під ним індикатор заряду. Люфт у кришці є, хоч і конструкція виглядає найдійною. Заряд кейсу йде через Type-C кабель. Зправа на корпусі є єдина кнопка, з її допомогою ви зможете з'єднюватись по Bluetooth.

Huawei FreeBuds 4i: недорогие TWS-наушники с активным шумоподавлением /  Stereo.ru



Навушники доволі гарно тримаються у кейсі. Потрібно зовсім не багато зусиль докласти, щоб їх випхати. Фром фактор гарнітури не новий, всім знайомий. Виконаний у внутрішньо канальному типі із силіконовими накладками. На внутрішній поверхні ніжок є контакти для зарядки і також маркеровка навушників "L" та "R". В цілому до якості збірки в мене претензій не має виглядають гарно, виконані ( що кейс, що самі навушники) якісно.


З вашим смартфоном з'єднюватись будуть по актуальному на сьогоднішній день Bluetooth 5.2.. Опісля того як ви нажали кнопку на корпусі, вони моментально під'єднюються. Якщо у вас телефон Huawei підключення у такому випадку буде супроводжуватись анімацією. В інших випадках воно буде проходити по класичній схемі. Гарнітура керується сенсорами які розташовані на зовнішній частині корпусу. Подвійний тап - це керування дзвінком та музикою, тривалий тап - переключення між шумодавом, режимом прозорості. Керувати гучністю ними у вас не вийде, такої функції не передбачено. Прийдеться діставати телефон і міняти гучність на ньому. Користуватись ними і налаштувати під себе ви зможете завдяки фірмовому додатку Huawei All Life. І тут є один нюанс, у Google Play стара версія додатку. В ньому не має підтримки Freebuds 4i. Ця проблема вирішується дуже просто вам необхідно скачати актуальну версію додатку apk-файлом, або доведеться скористатися магазином фірмових додатків App Gallery. В ньому ви можете дивитись рівень заряду навушників, поміняти схему управління на таку, яка буде зручна вам, обновляти драйвера і т.д.


Навушники сидять зручно, дискомфорт не виникає. При активному фізичному навантаженні не випадають з вух. Але тут не потрібно забувати, що це у кожного особисто. Якість мікрофонів виявився дійсно хорошим, вас будуть чути чітко та проблем не виникатиме. Шумодав тут не для "галочки" він дійсно працює на всі свої гроші. Делікатно відсікає монотонний звук. Від навушників в такому ціновому сегменті такого ти не очікуєш. При вітряній погоді чути мене було добре, переривів не було. Режим "прозорості" також вище всіх похвал. Ви можете чути навколишні звуки не випихаючи їх із вух. Навушники мають десяти міліметрові драйвера. В них звук доволі не погано збалансований. Низькі звучать гарно, в той час не заглушають інші інструменти. Баси просто хороші, середнім не хватає деталізації. Але вважаючи на ціну їм можна це пробачити. Запас гучності тут доволі хороший. У гучній обстановці музика "оре" дуже добре. При цьому затримки у звуці я не замітив.

Обзор товара гарнитура HUAWEI Freebuds 4i, Bluetooth, белый (1506196) в  интернет-магазине СИТИЛИНК - МоскваОбзор товара гарнитура HUAWEI Freebuds 4i, Bluetooth, белый (1506196) в  интернет-магазине СИТИЛИНК - МоскваКупити Гарнітура Huawei FreeBuds 4i Ceramic White: за кращою ціною - F5


Навушники працюють автономно з вашим смартфоном. Тобто, якщо вам потрібний тільки лівий, ви правий сміло ховаєте у кейс і навпаки. З iPhone якість звучання дещо міняється в гіршу сторону та зменшується загальна гучність. Тут вступають в діло різні кодеки. Ємність кожного навушника - 55мА/г, в той час зарядний кейс має 215мА/г. Виробник заявляє про десть годин роботи від одного заряду (правда з виключеною функцією шумодава) та на 50% гучності. На ділі вушка тримають близько 7-8 годин, що також є не поганим результатом. З кейсом час роботи збільшується на 20 годин. Є технологія швидкої зарядки , з її допомогою за 10 хвилин заряду навушники пропрацюють до 4 годин.

Top