На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Galaxy Buds Pro

У комплекті вас чекають: самі навушники у зарядному кейсі, набір змінних амбушурів та кабель для зарядки USB Type-C. З новими навушниками компанія вирішила вернутись до звичайнішого фром фактору. Корпус вийшов витягнутим каплевидним.

Анонсированы TWS-наушники Samsung Galaxy Buds Pro: активное шумоподавление,  два динамика, автономность до 8 часов и цена 5 499 грн - ITC.ua

Для більш надійної посадки використовується невеликий виступ в якості хрящового фіксатора. Він впирається в вушну раковину, але при цьому не створює дискомфорту навіть при тривалому використанні. Навушники вийшли досить ергономічними. По кольорах ситуація така: на вибір доступні у чорному кольорі, у срібному та у фіолетовому. У всіх кольорах зовнішня частина навушників є глянцева з своєрідним лаковим покриттям, внутрішня сторона ж матова. Круто, що сам чехол є матовим, по тій причині його важкувато поцарапити і на ньому практично не залишаються сліди. По розмірах кейс залишився аналогічним кейсу від Galaxy Buds Live. Проте тепер внутрішня частина була перероблена. Зміни припали на посадку навушників, тепер вона чуть глибша. І тим не менше їх виймати зручно без всяких зусиль. Шарнір кришки також отримав зміни, в ньому тепер є доводчик. Кришка тепер легше зикривається, хоч і робить це доволі голосно.


Розмір кожного з навушників 20,5 x 19,5 x 20,8 мм, вага при цьому становить 6,2 грам. Навушники мають захист від води та пилюки по стандарту IPX7. Це означає що вони повинні б витримувати погруження на глибину до одного метра на тридцять хвилин. Логічно, що плавати у них не можна, тут річ швидше йде про вологу, наприклад невеликий дощ або заняття спортом в них. НАвушники підключаються до вашого смартфону чи планшету чи ноутбука через протокол Bluetooth 5.0 для цього підтримуються кодеки Scalable, AAC та стандартний SBC. Їх можна викоирстовувати зразу із коробки, проте якщо ви бажаєте оновляти прошивки, налаштувати керування під себе чи налаштувати еквалайзер ви повинні скачати Galaxy Wearable на Android. У додатку можна змінити профіль звучання навушників, вибравши одну з попередньо встановлених налаштувань еквалайзера. Також є можливість змінювати рівень системи шумозаглушення, перемикаючись з максимального відсікання зовнішніх звуків на середній або ж на повну прозорість. Galaxy Wearable дозволяє відключати управління дотиком і міняти його настройки, наприклад, призначити на правий навушник збільшення гучності, а на лівий зменшення. Одним словом він дає вам максимум підлаштувати навушники під себе.


Galaxy Buds Pro підтримують швидке переключення між різними джерелами звуку. Наприклад на телевізорі ви диветесь фільм, а на ваш мобільний телефон йде виклик. Навушники автоматично переключаться на смартфон. З прикольних фішок, яких раніше не було в навушниках Samsung варто відзначити режим «Аудіо 360» з технологією Dolby Head Tracking, при якому Galaxy Buds Pro за рахунок вбудованих акселерометрів намагаються створити ефект присутності під час відтворення відео зі смартфона. Працює це досить добре, навушники розуміють, де знаходиться джерело звуку і регулюють звучання в залежності від положення голови користувача. На жаль, дана функція доступна поки тільки в нових флагмани Galaxy S21, S21 + і S21 Ultra.

Анонс Samsung Galaxy Buds Pro – передовые и эргономичные TWS-наушники


Управління навушниками сенсорне, фізичних кнопок не має. Вони підтримують різні типи дотиків. У кожному із навушників є два динаміки: один з них на 11 міліметрів та на 6,5. Як для свого формату вони звучать круто, формують чітку сцену на якій кожна із частот має своє місце і не перебивається іншою. При цьому деталізація присутня і її не перекриває бас. Шумодав працює дуже добре, сам фром фактор навушників йому в тому сприяє. В них дуже добре відсякається низькочастотний звук. Система шумодаву налаштовується у додатку Galaxy Wearable. Крім цього у них є режим "прозорості". Загалом на пару навушників є аж чотири мікрофони, по два на кожен із вушок. Мікрофон як у попередній версії працює добре. Щодо автономності то вистачає навушників на 5 годин прослуховування музики ( з активною системою шумодаву) та до 8ми годин з виключеною. У кожному навушнику батарея на 61мАг, у кейсі ще 472мАг. Від кейсу час роботи збільшується до 28 годин. Ну і звісно ж, що функція швидкої зарядки присутня. Три хвилини в кейсі дають вам практично 30 хвилин роботи. Сам кейс ви можете підзаряджати через кабель USB Type-C або через бездротову зарядку.


Top