На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Як обрати будівельний пилосос?

Будівельний (промисловий) пилосос працює по такому ж принципу як і простий. Відмінність між ними полягає в тому, що будівельний пилосос здатен пилосити вологе сміття, різні хімічні речовини та воду. Також великим плюсом таких пилососів є те, що вони здатні працювати дуже довго без перерви та перегрвів. Це допоможе вам коли у вас велика плоза для пилосошення. Міся де ними можна користуватись безліч, від будіввельних майданчиків, до мебельних цехів, та автомийках.


НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГИ ПРИ ВИБОРІ?

Отже, головна задача яка стоїть перед будівельним пилососом - це швидке та якісне прибирання. У ньому повинно бути присутнє максимальне розрідження ( чим більший цей показник, тим є інтенсивніше всосування. Такий пилосос зможе всосувати великі залишки пилюки та бруду). Споживча потужність повинна бути в районі 1200 - 4000 Ватт. Вона оприділяє енергоспоживання і продуктивність. Пропускна здатність оприділяє кількість повітня, яке пилосос здатен пропустити за одиницю часу. Власне цей показник і впливає на швидкість прибирання. Максимальний потік повітря: тут все просто чим потужніший мотор у пилососі, тим більше повітря він може прокачати. І останнє це ємність бака. Чим більша ємність, тим більше пилосос може вмістити сміття в собі. І ви не будете робити перерви на витрушування баку, що також впливає на час та швидкість прибирання. Слідуючи цим порадам ви зможете підібрати собі хороший і довговічний порохотяг.


Потужність та продуктивність. Показник потужності напряму оприділяє продуктивність будь якої техніки. Звісно, що від потужності і залежить те, скільки продукт буде споживати електроенергії. У побутових моделей такі показники, як правило коливаються між 1000 та 2000 Ватт. А для промислового пилососа варто дивитись в сторону тих, в яких цей показник стартує від 7000 Ватт.


Тип пилозбірника. Пилозбірники бувають декількох видів: мішковий. Вони у свою чергу поділяються на тканинні та паперові. Мішки які виконані із тканини є багаторазовими. Коли у вас мішок заповнився, ви акуратно бруд з нього витрусили. Опісля цього ви далі спокійно можете ним користуватись. Пилососи із мішком паперовим не є дуже зручними. Логічно, що такий мішок після кожного прибирання ви повинні заміняти. До мінусів можна віднести не практичність, вона полягає в тому, що сміття яке має гострі кути може з легкістю порвати такий мішок. Але він має і плюс, маленькі частини пилу та бруду він затримує в рази краще. І повітря після такого прибирання є чистішим.


Безмішковий пилосос. Популярні моделі ті, у яких циклічна система. За рахунок відцентрованої сили весь мусор та пил у таких пилососах гарно збирається. До мінусів таких пилосів можна віднести шум, у них при роботі великі частинки бруду можуть вдарять об стінки контейнера, тим самим робити шум.


Корпус пилоса. Корпус таких пилососів повинний бути стійким до різного роду ударів. І не важливо чи він буде виготовлений із пластику чи металічний. Звертаючи свою увагу на ті у яких корпус із пластмаси, дивіться, що пластмаса була якісна та цільна. Шнур та шланг повинні бути довгими. Тут йде мова про банальну зручність у користуванні. Є також різні допоміжні функції, які погешують прибирання. Наприклад, можливіть регулювати потужність. Не завжди потрібно, щоб пилосос смоктав на повну потужність. Якщо перед вами забруднене приміщення невеликою пилюкою ви з лігкістю виставляється регулятор на половину потужності і для пилососа це не буде проблемою. Це і у свою чергу економить вам електроенергію. Очистка фільтра у таких пилососах з автоматичною очисткою є клапан який змінює напрямок повітряного потоку і усуває з фільтра накопичилася пил. Частинки бруду надходять назад в систему пилососа. Але навіть при наявності такої функції, рано чи пізно доведеться розібрати агрегат для гарного очищення фільтра.

Пылесос промышленный Malatec 20L будівельний пилосос: продажа, цена в  Львове. промышленные пылесосы от "Goods Home" - 989677301
Top