Веселі факти: звідки з'явилася ваша кухонна техніка

Ви знали …
Саме в давнину цивілізація з Єгипту, Риму та Ізраїлю використовували кам'яні та цегляні печі для приготування їжі, як хліб. Ця конструкція подібна на піч, яка використовується в цегляному стилі, використовується сьогодні для приготування смачної піци.Маючи тільки вогонь і дерево, нагрівати їжу стало дуже важко через нездатність контролювати температуру. Під час колоніальної Америки, завдяки наполегливій роботі жінок, що використовували печі, вони змогли допомогти змінити температуру, контролюючи співвідношення деревини та золи. Вони перевіряли теплоту, поклавши руки на велику цегляну піч, а потім відкривали двері, щоб повітря зменшувало температуру. На щастя, у нашому інтернет магазині Тостер є плита ELECTROLUX EKK961900X, Gorenje EC52CLI , BEKO FSM 62331 .

Просунувшись до 1795 року, литі чавуни вже були навколо, оскільки ефективність джерел тепла була єдиним місцем призначення, але в різних місцях. Замість того, щоб використовувати духовку для приготування одного прийому їжі одночасно, тепер існувала можливість використовувати одне і те ж джерело вогню для кількох місць та для підготовки декількох прийомів їжі. Подумайте про прилади, які мають кілька способів приготування їжі, як SMEG A4BL-8, Smeg A5-8, SMEG A4-8, SMEG A3-7.

Англія була зареєстрована як перша, хто використовувала газ для приготування їжі в 1802 році. Проте, тридцять років було потрачено для комерційного використання. Тепер у нас є газові плити з декількох брендів.Перегляньте варіанти брендів та захоплюйтесь тим, наскільки розвинулася технологія.

Чи знаєте ви більш цікаві факти про побутову техніку в історії?

Top