​Як вибрати пилосос?

Вибираючи пилосос, зверніть увагу в першу чергу на його універсальність. Хороший пилосос повинен справлятися не тільки зі стандартним сміттям у вигляді тирси, піску, дрібного щебеню, пилу, але і з проблемним - полімерні порошкові фарби, вода, розчини, цемент, гіпс, засоби для чищення. Другим не менш важливим показником є якість системи фільтрації. Найкраще вибрати пилосос з механічним вихровим фільтром, який зберігає звичайні фільтри і забезпечує більш високу якість очищення повітря. Крім того, фільтри останнього ступеня очищення повинні бути недорогими і доступними, так як їх доведеться міняти досить часто. Добре якщо пилосос буде укомплектований автомобільними фільтрами. На надійність обраного Вами пилососа впливають також такі опції як двоконтурні вихрові труби, додаткові системи очищення повітря (особливо для роботи в запилених приміщеннях на будівельних об'єктах), охолодження турбін. Корпус промислового пилососа найкраще, що б був виконаний з металу, так як пластиковий корпус вимагає більш дбайливого поводження, що не завжди можна гарантувати в умовах виробництва. Важливим показником є і режим роботи пилососа, краще вибирати агрегати з безперервним або цілодобовим режимом роботи, навіть якщо Ви не плануєте використовувати його постійно.

Багатьох цікавить також питання вартості обслуговування пилососа. Що б обслуговування пилососа не виливати великі суми, слід дотримуватися кількох порад щодо вибору техніки. А саме:

- Вибирати пилосос з механічним вихровим фільтром, який буде збирати бруд в сталевий бак стійкий до агресивних речовин.
-Віддати перевагу пилососа з двоконтурної турбіною, яка зменшує знос колекторів, електричних щіток, підшипників, обмотки на турбіні і відповідно витрати на їх заміну. Крім того, пилососи з двоконтурної турбіною не перегріватися і легко можуть пропрацювати всю зміну без перерв.
- Оптимальним матеріалом для корпусу пилососа є сталь. Вона більш зносостійка, ніж пластик, відповідно міняти корпус доведеться рідше.

Top