На сайті ведуться технічні роботи !!! Можливі некоректні ціни товарів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Оплата та доставка

Оплата

- Готівкою

Оплата готівкою при замовленні або при отриманні товару здійснюється у національній валюті.

Для підтвердження оплати ми видаємо Вам квитанцію про оплату.

- Безготівково (на сайті)

Оплата безготівкою можлива всіма картками банків України VISA / MasterCard, ще при оформленні замовлення на сайті "Toster.if.ua". При оплаті Ви будете перенаправлені на систему безпечних платежів LiqPay. Оплата проводиться відразу.

- Безготівково (по перерахунку)

При виборі безготівкового способу оплати, доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Оплата за безготівковим розрахунком проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:

після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішлить Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається.

- Оплата карткою в магазині

Оплата замовлення банківською картою Visa або MasterCard можлива у магазині "Toster.if.ua"


- Післяоплата при доставці (оплата при отриманні товару без предоплати)

Оплата готівкою при отриманні товару без предоплати можлива від кур'єра або будь-якої компанії-перевізника в Україні (Нова Пошта, Автолюкс, Нічний Експрес, Делівері, Укрпошта та інші).

Оплата здійснюється у національній валюті після перевірки посилки на відповідність замовлення і товарного чеку.

Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра та оплаті Ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину та компанії перевізника чи кур'єра. Вартість доставки уточнюйте у менеджера.

- Кредит або розстрочка

Всі покупки в Toster.if.ua Ви можете оформити в кредит або розстрочку.

За більш детальною інформацією зверніться до менеджера інтернет-магазину "Toster.if.ua"

Доставка

- Самовивіз товару з магазину "Toster.if.ua"

Ви маєте можливість оформити замовлення на товар, який зацікавив вас на нашому сайті та забрати свою покупку в нашому офісі.

- Кур'єр

При наявності товару в офісі інтернет-магазину "Toster.if.ua", Ви маєте змогу протягом найшвидшого терміну (уточнити у менеджера) отримати даний товар по зазначеному Вами адресу. Вартість доставки уточнюйте у менеджера.

- Компаніями-перевізниками

Оформивши замовлення, Ви маєте можливість забрати його у зручному для Вас відділенні компанії-перевізника (Нова Пошта, Автолюкс, Нічний Експрес, Делівері, Укрпошта та інші).

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарного чеку виключно в національній валюті.

Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашого замовлення, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину та компанії перевізника чи кур'єра. Вартість доставки уточнюйте у менеджера.

Top