Про нас

Тостер - інтернет магазин з шаленими можливостями. Ми пропонуємо Вам широкий вибір товарів і забезпечуємо професійний сервіс. Консультанти нашого магазину допоможуть Вам зробити правильний вибір, швидко оформити замовлення і отримати товар у зручний для Вас час.

За останні 30 років люди почали цінувати час, адже це не поновлюваний ресурс в нашому житті. Якщо раніше жінки були згодні проводити на кухні пів дня, щоб нагодувати всю сім'ю обідом, то за останні десятки років ці позиції змінилися. Якщо тоді люди вважали нормальним чекати відповіді від співрозмовника у вигляді листа, і на це йшло декілька місяців, то зараз цей варіант розглядається вкрай рідко. Усвідомлення того, що час просто витікає від нас, на ряду з розвитком технологій і новаторськими рішеннями стали найпотужнішим двигуном системи. Зараз ми можемо економити час завдяки сучасним побутовим помічникам.

ТОСТЕР - ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН З ШАЛЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Ми – Тостер, інтернет магазин техніки. Наша праця обумовлена вашим постійним бажанням оновлювати домашню техніку, не відставати від останніх технологій. Ми з радістю зробимо ваше життя легшим та простішим. Отже, що ми можемо запропонувати?

Зараз жодна людина не може уявити життя без сучасного телефону. Якщо вам потрібен просто телефон для розмов з друзями та родичами, то і прості моделі у нас в наявності. Планувати своє життя, вирішувати складні задачі, мати відповіді на всі запитання – це функції смартфона, які допоможуть дотримуватись швидкої течії життя. А щоб доповнити цей тандем, зверніть свою увагу на смарт годинники. Це справжня новація! Хоча вони не набули шаленої відомості, але їхні користувачі точно не жалкують про придбаний аксесуар. Смарт годинники – це крок у майбутнє. Окрім годинника, там може бути камера, можливість спілкування через СМС та електронну пошту, використання інтернету та передача усієї інформації до вашого смартфону через блютуз.

А що казати про комп’ютери? Немає жодної оселі, в якій б не було ПК. Наш інтернет магазин Тостер знаходиться у Івано-Франківську, але будь-яка модель ноутбука, комп’ютера, планшета, електронної книги, принтера, плоттера, ігрових засобів може опинитись у вас вдома, де би ви не находились. Пізнавати світ, грати у сучасні ігри, вивчати інформаційні технології можна у себе вдома! Ми пропонуємо великий вибір ПК для роботи, навчання, ігор, розваг та інших можливостей.

ВАША ОСЕЛЯ – ЦЕ ВАША КОМФОРТНА ЗОНА!

Але яка комфортна зона без належної побутової техніки?

У розділі краса та здоров’я жінки знайдуть все необхідне для підтримання природного шарму, а чоловіки зможуть обрати зручну електробритву та машину для стрижки.

Техніка для дому допоможе кожній господині підтримувати чистоту і охайність вдома.

Кліматичні прилади дозволять мати ту температуру, при якій ви відчуваєте себе комфортно та впевнено.

Техніка для кухні пропонує вам кавоварки, фільтри очищувачі, фритюрниці, тостери та багато інших приборів, які створять неперевершений сніданок, обід та вечерю.

Велика побутова техніка в Івано Франківську допоможе вам зекономити час на прибиранні, і ви зможете використати вільні години на себе.

Розділ Все для дому пропонує вам товари по опаленню (бойлери, водонагрівачі, радіатори, колонки) та освітлення (електролампи, вимикачі, розетки). З такими товарами ваша оселя завжди буде розташовувати до себе гостей, та і діти будуть у теплі.

ПЕРЕВАГИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ТОСТЕР

Якість усіх представлених товарів підтверджується відповідними сертифікатами на кожен продукт. Перевірені виробники давно заслужили довіру у покупців.

Надійність. На кожен товар є гарантія на тривалий термін (див. детально у характеристиці).

Зручність замовлення. Вам не потрібно йти до великого супермаркету, проводити багато часу у пошуку, коли можна просто переглянути зручне меню. Ви можете порівнювати товари з однієї категорії, визначати, які технічні характеристики вам потрібніші.

Досвідчений персонал, який у разі будь-яких питань надасть вам точну відповідь.

Зробити замовлення – легко та швидко! А користь від обраної техніки – велика. Насолоджуйтесь життям, цінуйте час, не витрачайте години на побутові справи! А наш інтернет магазин з радістю вам допоможе в цьому питанні!

Top