Політика безпеки

Умови Конфеденційності

Компанія "toster.if.ua" впевнена в збереженні конфіденційності інформації особистого характеру, якою Ви ділитеся з нами. Ми також вважаємо, що важливим є повідомляти вам інформацію про передбачене використанні персональних даних, а також надання вам можливих варіантів подальшого використання цих відомостей. З цієї причини ми розділюємо Ваш намір уважно ознайомитися з політикою компанії "toster.if.ua" в області конфеденційності.

Сфера дії політики компанії

У загальному випадку дана політика компанії "toster.if.ua" в області конфеденційності діє щодо всіх персональних даних клієнтів, зібраних або використовуваних інтернет-магазином, або її дочірними компаніями ( "toster.if.ua"). Ці дані включають інформацію, що міститься на веб-сайтах для комерційного використання, що належать toster.if.ua, і використовуваних в режимі "оф-лайн" наборів персональних даних для комерційного використання, що належать компанії "F.UA". Однак, частина наших веб-сайтів або наборів даних містять відомості особливої властивості (наприклад, медичні дані), що вимагають в певному сенсі особливої політики в області конфеденційності. Всюди і всякий раз, де і коли це необхідно, компанія "toster.if.ua" роз'яснює, що політика компанії "toster.if.ua" в області конфеденційності в особливих обставинах відрізняється від даної політики для загальних випадків.

Чому вам слід надавати персональні дані компанії

Повідомлення персональних даних дозволяє нам надати вам ряд переваг. Вони також зроблять більш простим та зручним для вас:

Реєстрацію Вашої покупки, при якій Ви зможете отримати всі вигоди, права на які дає зроблена покупка;

Запит цікавої вас інформації;

Брати участь в обговореннях на "он-лайн" конференціях;

Отримувати персональні повідомлення і спеціальні пропозиції які вас цікавлять;

Економити час, зберігаючи Ваші персональні переваги;

Купувати продукцію компанії "toster.if.ua" в режимі "он-лайн".

Надані персональні дані також дозволять нам проводити маркетингові дослідження, допомагаючи в розробці кращої продукції, забезпечувати обслуговування клієнтів, краще відповідає їхнім запитам, і вдосконалювати наші веб-сайти. Ви можете вибрати ряд способів передачі нам своїх персональних даних в режимі "он-лайн", наприклад при завершенні реєстрації члена, який входить в програму лояльності, або при замовленні продукції, або беручи участь в кампанії сприяння, або коли ви підписуєтеся на інформаційний бюлетень. Ви також можете повідомити свої персональні дані, відправивши поштою опитну карту, прикладену до зробленої вами покупки, або передати дані в одне з наших представництв по електронній пошті, по телефону, або листом. Іноді компанія "toster.if.ua" отримує персональні дані від сторонніх організацій. До таких випадків належить придбання бізнесу, в якому Ви вже зареєстровані в якості клієнта, або при наданні Ваших персональних даних однієї з партнерських компаній. Якщо Ви не хочете, щоб ми використовували Ваші персональні дані, які Ви нам не надавали самостійно, то Ви можете повідомити про це за вказаними нижче адресами.

Надана інформація

Ми хочемо краще пізнати вас, щоб краще забезпечити Ваші запити. Але вибирати, чи хочете Ви отримувати таке обслуговування, надається вам. Вам слід знати, що Ваші персональні дані можна передати прямо з Вашого будинку в представництва компанії "F.UA", які можуть спілкуватися з вами з приводу нашої продукції або спеціальних пропозицій, які Ви можете знайти самостійно. Якщо Ви не хочете, щоб ми направляли вам персональні пропозиції або інформацію, Ви можете повідомити нам про це через відповідний пункт реєстраційної форми, або вказавши це в опитувальний карті. Компанія "F.UA" надасть Ваші персональні дані стороннім організаціям тільки при наступних обставинах:

Іноді компанія "toster.if.ua" продає вам продукцію, а також пропонує свої послуги у співпраці з іншими компаніями.

У таких випадках Ваші персональні дані будуть надані цим компаніям.

Ми завжди будемо повідомляти вам про існування таких зв'язків і подробиці про подібні компанії перед реєстрацією.

Зауважте, що такі компанії часто проводять власну політику в області конфеденційності, що знаходить відображення в сфері використання ними Ваших персональних даних.

Їх політика в області конфеденційності іноді відрізняється від проведеної компанією "Філіпс" політики в області конфіденційності.

Компанія "toster.if.ua" іноді користується послугами інших компаній при обробці Ваших закупівель або замовлень, або ж для обробки Ваших персональних даних.

Безумовною вимогою компанії "toster.if.ua" до цих компаній є належне збереження Ваших персональних даних та заборону використання цих даних в інших цілях, за винятком отриманих від компанії "toster.if.ua" повноважень.

Іноді компанія "toster.if.ua" продає частину свого бізнесу іншим компаніям.

Така передача власності може включати надання Ваших особистих даних

Top